Import/export-windows 7 (Soru)

Users who are viewing this thread

Arkadaşlar öncelikle konu kirliliği için özür dilerim.Forumu aradım ama bi şey  bulamadım

Ben xp'de import export yaparken hiçbir sorun çıkmıyodu.Sonra işletim sistemi vista olan bir pc aldım.Onda export yaptığımda dosyaya hiçbir şey gelmiodu.Şu anda işletim sistemi windows 7 olanda deniyorum yine olmuyor.CharExport dosyasına hiçbir şey gelmiyor.Yardım edebiir misiniz?

Code:
Bende bunun için üye odlum ya kardeşim saol demek istediğimi dile getirmişsin Ben save dosyasını Açıyorum Belgelerim Mount And Blade Saved Games den Çarın export dosyasına giriyorum garip garip harfler çıkıyor

Oyunumun Versiyonu 1.011

Bilgisayarıma gir ordan kullanıcılar bilgisayar adına gir sonrada sağ üstteki arama butonuna karakterinin adını yaz.
Not:Gizli klasörleri gösterin açık olması gerekir.

olmuyor zaten öncedende denemiştim olmuyor sende nasıl oluyor bilmiyom ama bende olmuyor zaten olacak olsa niye oyunun içine atmasın :s

arkadaşlar vistada aynı sorunu yşıryordum gelin char expor dosyasına aççılan sayfada uyuyluluk dosyasını göster var girin ona bu kadar :grin: fotoğrafıda vardı hatta koymuştum siteye bulursam yollarım :grin:

bendede vardı ama çözdüm vistada böyle bak şimdik C/files mount blade (oyunun kurulduğu yer) ye gir charexport kalsörüne gir görünümün yukarıssında şunlar vardır DÜZENLE,GÖRÜNÜMLER,YAZ,UYUMLULUK DOSYALARI. Uyumluluk dosyalarına 1 kere tıklaman yeterlidir kayıt edilken char lar ın not defterleri karşındadır  bende vistada ilk kurduğumda şaşırmıştım ama sonunda buldum  dene olmassa resimlerle anlatacam

buyur sana resim
resim patlamış :grin:

Back
Top Bottom