I. Türkçe Forum Vikingr Etkinliği

Users who are viewing this thread

Diyor ki , hep Native hep Native artık sıktı , başka modlar olması daha iyi diyor.

Şu aşamadan sonra sürekli Native oynayacağımıza oynamayalım yani.

Dies Irae said:
Diyor ki , hep Native hep Native artık sıktı , başka modlar olması daha iyi diyor.

Şu aşamadan sonra sürekli Native oynayacağımıza oynamayalım yani.

Bence Native'in daha suyu çıkmadı.. Suyunu çıkartanlar yok değil . Onları zaten insandan saymadığım için ..

Fare666 said:
Bence Native'in daha suyu çıkmadı.. Suyunu çıkartanlar yok değil . Onları zaten insandan saymadığım için ..
Anlamadım , kimi insandan saymıyorsun? Bu oyunu oturup bağımlı derecesince oynayanları mı ?

Öyleyse , bu yüzden sıktı ya zaten.Zaten genel olarak Native oynuyoruz bu oyunu , onca etkinlik , turnuva , bilmemne bir şeyler oldu.Sen de toplam  729 saat oynamışsın bu oyunu , Native mi oynadın bilmiyorum ama , genel olarak Native oynayanlar için sıkıcı bir duruma dönüşüyor sonradan.

Bu üyeliğimle o kadar oynamışlığım vardır.. Oyunu korsan kullanırken bir o kadar daha oynamışımdır . Deli gibi oynayanlara değil, özel durumlu olanlara suyunu çıkarttılar diyorum. Native candır kandır. Elbette ki başka modları da oynadım.. Ama Native o 729 saatin yaklaşık %90'ını kaplıyor .

Edit :
Rome, eğer gerçekten oyun ve geçmişi hakkında bir bilgim olmasaydı forumda konuşabilecek kadar yürekli olmazdım .

Ben Native oynamayalım demiyorum zaten.Sadece Native yeterince söz konusu oldu , bir çok etkinlik falan yapıldı , aslında artık başka modlar oynamanın zamanı geldi , diyorum.Amaan , neyse ne kadar uzattık bu konuyu.

Fare666 said:
Bence Native'in daha suyu çıkmadı.

Bence 1.000 galatasaraylı, 10.000 fenerliyi yok eder.
Bunu diyen adama sorarlar, ne kadar zamandır oynuyorsun diye.

Ayrıca, etkinlik için yeni bir tarih düzenlenebilir, öncekine tarihinden ötürü katılamayacaktım.Yeni tarih açıklanırsa, yakın çevremin de katılımını sağlarım.

Back
Top Bottom