I. Türkçe Forum Resmi Kuşatma Etkinliği

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.
Elbette tekrar olacak bu organizasyon. Katılımın daha yüksek olacağını düşünüyorum, gelecek etkinlikte klanların antreman saatlerini ve diğer etkinlik tarihlerini de göz önünde bulundururuz :smile:

Mia said:
Swordmaster said:
Eski tadı yok be Fıratım o yüzden göremiyorsun.
Ne kadar negatif bir adamsın. Her 2 postundan birinde oyuna laf ediyorsun ama bence oyun hala keyifli.

Oyunun farklı yerlerinden keyif alıyoruz demek ki. Ya da benden olmayan sende var ki sen benim gördüğümü görmüyorsun.

Saldıran ve Savunan takımları belli bir skordan sonra yerlerini değiştirmeniz bence etkinliği daha eğlenceli bir hale getirirdi.Hep savunan veya saldıran olmak  belli bir skordan sonra sıkıyor.

Caliph said:
Elbette tekrar olacak bu organizasyon. Katılımın daha yüksek olacağını düşünüyorum, gelecek etkinlikte klanların antreman saatlerini ve diğer etkinlik tarihlerini de göz önünde bulundururuz :smile:

Belli kurallar olsa şu kadar round sonra şu harita şu kadar round sonra şu faction gibi, çok daha güzel ve düzenli olur etkinlik bana kalırsa. Bir de 20.00 çok erken hacı fışfış saat bir 21.00 falan olsa en azından, tadından yenmez.

http://forums.taleworlds.com/index.php/topic,149398.msg3593451.html#msg3593451

Baya olmuş şunu yapalı yav.

courage said:
Merak diyorum da, bu oyun ne zaman "çok canlı" oldu? Kimi görsem " eski tadı yok be hacı" tavırlarında. Çözemedim.

Oyunu oynayan kitle bayağı büyüdü, eskiden oynadığım insanlar artık pek oyunda kendilerini göstermiyorlar. Yeni gelen de eskinin yerini dolduramazmış. :razz:

Konuyu dağıtıyorsun Swordmaster. Hem negatif ve iticisin, hem de konulara spam mesaj atarak amacından şaşırtıyosun. Bence kaptan milli takıma kaptan Araf olmalı.

Netice itibariyle bir etkinlik ne bekliyor insanlar anlamıyorum. Geçmiş ve bu etkinliğin amacı da zaten oyunu "of süper eğlenceli" hale getirmek değildi. Organize şekilde oyun oynamaktı. Misalen bu etkinlikte olay biraz tw forumdaki adamlarla aynı serverda siege oynamak mantığı. Oyun keyifli ve hala zaman geçirtiyor.

courage said:
Merak diyorum da, bu oyun ne zaman "çok canlı" oldu? Kimi görsem " eski tadı yok be hacı" tavırlarında. Çözemedim.
Oyunun multiplayer kısmı herkes için çok yeniydi. Şimdi insanlar için rutin bi hal aldı. O yüzden o yorumu yapıyorlar. Bana kalırsa hala keyifli. Call of Duty'de olsa, başka bir oyun olsa da durumun farklı olacağını düşünmüyorum. Hangi oyunu bokunu çıkararak oynarsan bir süre sonra sıkılırsın

Mia said:
Konuyu dağıtıyorsun Swordmaster. Hem negatif ve iticisin, hem de konulara spam mesaj atarak amacından şaşırtıyosun. Bence kaptan milli takıma kaptan Araf olmalı.

Netice itibariyle bir etkinlik ne bekliyor insanlar anlamıyorum. Geçmiş ve bu etkinliğin amacı da zaten oyunu "of süper eğlenceli" hale getirmek değildi. Organize şekilde oyun oynamaktı. Misalen bu etkinlikte olay biraz tw forumdaki adamlarla aynı serverda siege oynamak mantığı. Oyun keyifli ve hala zaman geçirtiyor.

courage said:
Oyunun multiplayer kısmı herkes için çok yeniydi. Şimdi insanlar için rutin bi hal aldı. O yüzden o yorumu yapıyorlar. Bana kalırsa hala keyifli. Call of Duty'de olsa, başka bir oyun olsa da durumun farklı olacağını düşünmüyorum. Hangi oyunu bokunu çıkararak oynarsan bir süre sonra sıkılırsın
taralı bölgeyi anlamadım ama hak verdim. :smile:

Mia said:

Sen neyin kafasını yaşıyorsun Araf zaten kaptan. Fakat poll'de Araf'tan daha çok oy aldım. İyi oldu çok da güzel oldu taam mı!!111!bir1bir!

Mesele organize olmakta değil yiğen, mesele sen kaptanken en işe yaramaz klandaşının da arkadaş olduğunu görebilmek.

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom