I. Türkçe Forum Resmi Kuşatma Etkinliği

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.
Etkinlik tamamlandı sanırım. Çok keyifli geçti benim açımdan, düzenlemede emeği geçen kişilere teşekkürler. :smile:
Savunanlar olarak isyancılara karşı fena yenildik.

Harita bittiğinde skor tablosu:
6B92C558F00A1FFA5E3A89672BEEB379D1E31F4B

İlk 20 dakika çok keyifliydi ama sonra harita değişince otomatik, her şey karıştı biraz. Sonra azalmalar oldu ama yine de keyifliydi. Katılan herkese teşekkürler, Fırat'a bilhassa =) Devamı olur umarım.

Ben de MW3'e dalmışım, unuttum kuşatmayı, sonradan aklıma geldi ama iş işten geçmişti tabi.

Duel turnuvasından sonra kaçırdığım 2. event oldu baya üzüntülüyüm ya. Şansın böylesi tamda kaptan olmuştum hep Gokerin işi. Baktı oyla olmuyor, işi gerçek hayata döktü

Bende Goker vardı demedim zaten. Baktı olmuyor hem kendimi yakarım, hem Mia'yı yakarım dedi ikimizide sokturmadı. Organizasyona çomak soktu resmen adam. Böylelerini yönetime alanlarda kabahat, ben organizasyona kızmıyorum.

Oynadığım bölümlerde çok keyifli ve heycanlıydı. Kuşatma çok güzel geçti, sadece oyuncuların bazı konularda biraz amatörlüğü vardı :smile:

Eğlendiğinize sevindim, devamı elbette gelecek :smile: yaklaşık 45 kişi katıldı oyunun başlamasıyla, bence çok iyi bir rakam sadece Türkçe forum için. Destekleyen ve oynayan herkese çok teşekkürler :smile:

Ben kaptanlık adayı oluyum dedimde bi royalli arkadaş bni desteklediği için teşekkür ederim.Harita değişmeseydi çok zevkliydi emeği geçenlere ve çağ host ailesinden biri olarak böyle bir etkinlikte bi emeğimiz geçti için MUTLUYUM.

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom