I-Doser ile beyninize hükmedin!

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.

Big Mike

Grandmaster Knight
Merhaba arkadaşlar, elimden geldiği kadar I-Doser hakkında bilgi vereceğim. Yazıların çoğu alıntıdır. Maksat hem I-Doser nedir öğrenelim ve burada etkisi altına girdiğiniz reaksiyonları tartışalım. Evet işte başlıyoruz.

I-Doser Nedir?

I-doser beyin dalgalarınızı etkiliyor ve, örneğin alkol dozunu aldığınızda, gerçekten alkol almış gibi hissetmenizi sağlıyor; ya da uyku sorunlarını gideren bir bir doz aldığınızda, rahat uyumanızı sağlıyor. Bunun gibi bir çok etkisi olan doz var. Etkiler dozun gücüne göre değişiyor. Kısaca farklı dozlar var,hepsi farklı etki yaratıyor.

Gerçekten İşe Yarıyor mu?

Evet. Gerçekten işe yarıyor!
Binaural dalgalarla beyine etki edip, istenilen sonucun alınabileceği bilimsel olarak kanıtlanmış bir şeydir. (Bende daha olmadı ama belirli şartları sağlamanız gerekiyor.)

Ne Kadar Etkili?
Etkisi dozun gücüne göre değişiyor.
Dozlerın güçleri; Moderate(Orta),Strong(Güçlü),Very Strong(Çok Güçlü),Very Very Strong(Çok çok Güçlü) olarak gruplara ayrılıyor.
Dozlar ilk kullandığınızda etkili olmayabilir. Ama ikinci veya üçüncü kullanışınızda beyin alışır ve daha etkili olur. (1 kere dinleyipte amaan olmuyor deyip bırakmamak gerekiyor!)

Önemli bir soru: Herhangi Bir Zararı Var mı?

Tabiki yok! Hiç bir dozun, hiç bir şekilde yan etkisi yok.
Uyuşturucu dozları da bağımlılık yapmıyor tabiki.Araştırdığıma göre bilimsel onaylı imiş. Ama ne kadar doğru bilemem.

Nasıl kullanmalıyım?
Mp3'ü mp3 çalarınıza atın. Kulaklığınızı takın(Mp3 çalar dediğine bakmayın bilgisayarda olur ama kulaklık şart). Gözlerinizi bir bezle bağlayın (ortam yeterince karanlıksa buna gerek yok)forum.vatan.tc ve çalan sese konsantre olun. Doz bitmeden kapatmayın.Sakın başka birşey düşünmeyin! Olacağına inanın.

Evet yukarıda I-Doser nedir,nasıl kullanılır bunu öğrendik. Sıra geldi dozlarımızı paylaşmaya. Dozlardan önce küçük bir tavsiyede eklemek istiyorum:

"Yeni başlayanlar, french roast, sleeping angel, quick happy gibi hafif şeylerden denesinler, daha sonra marihuanna heroin gibi hayal gördürücü ve uyuşturucuları deneyin, ard arda dinlediğiniz her 2 dozdan sonra reset" dozunu kullanın yoksa 3. ve ardında ki dozlar etki etmez."

Evet sıra kullanacağımız dozlara geldi:
NOT: Dozların linklerini forumda paylaşmayacağım,yasakmış galiba. Siz seçtiğiniz dozun adını Özel Mesaj'dan atın,ben linkini veririm. Eğer link paylaşmak yasak değil ise söyleyin linkleride eklerim. :smile:
İşte dozlar:
Gate of hades
En muhteşem dozlardan, korku, ölüm hissi ve hiçbir zaman yaşayamayacağınız bi heyecan.

Hands of god
Ne kadar muhteşem bir doz olduğunu anlamak için youtube'a bakın.(Detaylı bir açıklama yok)

Reset
Üst üste dinlediğiniz dozlar işe yaramaz. İki doz arasında bunu dinleyin.

Eroin:
Adı üstünde Eroin etkisi veren doz.

Lsd(hayal gördürücü):
Güçlü açık göz halüsinasyonları.

Lucid Dream
Rüyada, rüyalarınızı kontrol etmenizi sağlayan muhteşem doz. Uyku felci(karabasan) sorunu yaşayanlar uzak dursun.

Marihuanna:
45dk.lık ağır bir uyuşturucu etkisi veren doz.

Optium
Eroinin bi alt versiyonu. eroinden önce bunu dinleyin.

Orgazm:
Bildiğimiz Orgazm ^^

OOB
Beden dışı deneyim yaşatıcı.

Peyote
En ağır uyuşturucu doz. Yeni başlayanlar denemesin.

quick happy
Mutlu edici doz. 5dk'lık

Sleeping angel
uyku getirici, uyku sorunlarına birebir.

Speed
mutluluk yaratıcı, enerji arttırıcı, uyku kaçırıcı.

tranquil
"Ruh Okşayıcı". En ilginç dozlardan. nasıl olduğunu anlamak için denemeniz lazım.

White crosses:
Bu dozu, dozu yapanlar bile açıklayamıyor. Mutlaka denemelisiniz.

Adrenochrome
Çok güçlü hayalgördürücü, enerji verici.

Genesis
Ruh arındırıcı

multi0
Çoklu orgazm

Anti-depresan:

insomniac
Çok aşırı güçlü uyku getirici

Nitrous
10dk.lık hızlı uyuşturucu. Güçlü öfori.

Trip
Göz açıkken bile güçlü hayal gördürücü, hayat değiştirici.

Beyin+
Yaratıcılık ve zeka arttırıcı, 10dk'lık hızlı doz.(Her sınavdan önce dinleyin.  :razz: )

Alkol
Size sarhoşluk hissi veren doz.

Anestezi
Güçlü ağrı geçirici

Black Sunshine
White crosses'in bi gömlek üstü. ruh okşayıcı.

Kokain:

Kristal Meth:

Divinorum

Ekstazi
Adı üstünde ekstazi etkisi yaratan doz.

F Roast
mutlu edici. moda sokucu. 5 dk.

Hayde iyi eğlenceler.  :twisted: :twisted:

nightmare_ said:
alıntıdır...
Merhaba arkadaşlar, elimden geldiği kadar I-Doser hakkında bilgi vereceğim. Yazıların çoğu alıntıdır. Maksat hem I-Doser nedir öğrenelim ve burada etkisi altına girdiğiniz reaksiyonları tartışalım. Evet işte başlıyoruz.

@Ubsillon: Tamam dostum atıyorum.
@Antiquarian Atıyorum.

yutup downloader (firefox eklentisi) ile bu müzikleri indirmek yasalsa flv olarak indirebilirsiniz.Ben bu yüzden yutup istedim.

IDM, yada türlü programlada yapılabilir. Ama kalitesi değişecektir. Linkler ayrı ayrı ve hotfile, neyse bakıcaz çaresine. İlk olarak lucidle başlıyorum.

Youtube'da müzik formatında yok. Hepsi arkadaşın dediği gibi Hotfile. Youtube yasal olabilir ama,normalde bunlar yasal olmadığı için link paylaşamıyorum.

yasal değilse yutup da yasal olmaz.cık bana link atma.

edit: bildiğim kadarıyla özelden yasal olmayan link-warez-crack-+18 paylaşımlar yasak.

Sen bilirsin.

Edit: Kesin olarak özel mesajdan link paylaşımı yasaksa,farklı bir sisteme geçiş yaparım. Ayrıca bu oyun,film gibi değil. Sadece mp3 e kaydedilmiş frekans topluluğu.

Benim elimdede astral seyahat temelli bir program var.

Programda sesler var aynı bu sistem gibi. Ancak program farklı kanallardan belli oranlarda yansıtarak hipnoz etkisi yapıyor.

Astralla ilgilenenlere duyrulur. Programın ismini verebilirim sanırım, Brain Wave Generator.

http://www.bwgen.com/download.htm

Ubsilon Xefor Cioss said:
Benim elimdede astral seyahat temelli bir program var.

Programda sesler var aynı bu sistem gibi. Ancak program farklı kanallardan belli oranlarda yansıtarak hipnoz etkisi yapıyor.

Astralla ilgilenenlere duyrulur. Programın ismini verebilirim sanırım, Brain Wave Generator.
İlginç birşeye benziyor, denedin mi?

Değil ben denedim, şarkı olarak çalışmıyor. Ayrı şarkıların frekanslarını ayarlayıp harmanlıyor. Bir deneyin isterseniz.

Ubsilon Xefor Cioss said:
Değil ben denedim, şarkı olarak çalışmıyor. Ayrı şarkıların frekanslarını ayarlayıp harmanlıyor. Bir deneyin isterseniz.
Tamam,uygun olduğum zaman denerim.Hadi zıbarın sizde ben yatıyorum. :grin: İyi geceler herkese.

@cioss'a: pekala. hemen bir teori sunayım; bu dalga üreten programı tersten yazarız. yani dalga üretmeyip verilen sesi grafiksel olarak dalgaya çeviren bir program yazmaktan bahsediyorum. bu dinlenilen ses dalgaları yaklaşık beyinden yayılan dalgalarla paralel özelliklerde olabilir. gerçi cihazı var (E.E.G.) ama olsun ev yapımı olur! :smile:

@cioss hipnoz etkisi sende işe yaradı mı?
self-hypnosis 2 (complex sound) ayarına getirdim.

Uğraşmayın bunlarla. Zamanında bunun atası olan Brainwave Generator'la uğraşmıştım. O beni böyle yaptı. İnsanlar üzerinde ciddi yan etkileri olabiliyor, ne sonuç vereceğini asla kestiremezsiniz çünkü her insanın algı eşiği farklı. Bunlardan verim alabilmek için 1: istenilen durumda iken beyin değerlerinizin ölçülmesi lazım. 2: meditasyon konusunda tecrübeli olmanız lazım ve kendinizi istediğiniz durumdaki ruh haline taşıyabilmeniz için dinginleşebilmeniz lazım. Binaural beatlerin çalışma mantığı birebir akapunkturla aynı sayılır. Akapunkturda harita çıkarılmıştır. Ancak beynin haritası kişiden kişiye büyük farklılıklar gösterir ve çok hassastır.

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom