I-Doser ile beyninize hükmedin!

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.
Ubsilon Xefor Cioss said:
IDM, yada türlü programlada yapılabilir. Ama kalitesi değişecektir. Linkler ayrı ayrı ve hotfile, neyse bakıcaz çaresine. İlk olarak lucidle başlıyorum.

IDM ile indirince kalitesi değişmiyor

I doser - Astral var birde deneyen oldumu?  Deneyenler olmuş yine karbasanlardan felan bahsediyorlar :smile:

Steelo said:
I doser - Astral var birde deneyen oldumu?  Deneyenler olmuş yine karbasanlardan felan bahsediyorlar :smile:
karabasan görenler denemesin yazıyordu onda.  :grin:

Big Mike said:
Steelo said:
karabasan görenler denemesin yazıyordu onda.  :grin:
Lucid Dream o denilen sanırım rüyayı kontrol etme, astral ile aynı mı? iki ayrı dose sanırm.Astral vücüttan ayrılıp dolaşma oluyordu.
Astral dozunu isteyene verebilirim link.Denemek istemiyorum, isteyern söylesin :grin: gerek yok böyle riskli şeylerle uraşmaya

Az önce Gates of Hades yaptık.
30 dk falan bişey, gayet normal devam etti %71'e kadar. Sadece kolların falan uyuşuyor (ama takmıyorsun bu ne lan diyorsun) daha sonra ilginç sesleri takip etmeye başlıyorsun (viyyık viyyık gibi :grin: ) ama %71'de... Neyse, spoiler var burada.
%71 de ayağa fırlayıp kulaklıkları kardeşime fırlatarak ona BAAARRRRKK diye bağırdım, o da bana bağırdı korktu zavallım. Bana bir şey olursa kulaklıkları çıkarmak için yanımda bekliyordu. Söylediğine göre önce nefes alıp vermişim sonra başımı filan biraz hareket ettirmişim, hepsi bu. Millet canavarlar filan gördüğünü iddia etmiş, ben görmedim öyle şeyler. Gözlerim kapalıydı, kardeşimin deyimiyle %71de film kopmuş. Ben mi ne hissettim? Hani öyle dururken biri gelir arkadan yaklaşıp BÖÖ yapar ya :grin:, ahanda öyle korktum, kalbim çıktı lan yerinden!

Kulaklığı çıkarınca düzeliyorsun tabii.

Antifiriz said:
Az önce Gates of Hades yaptık.
30 dk falan bişey, gayet normal devam etti %71'e kadar. Sadece kolların falan uyuşuyor (ama takmıyorsun bu ne lan diyorsun) daha sonra ilginç sesleri takip etmeye başlıyorsun (viyyık viyyık gibi :grin: ) ama %71'de... Neyse, spoiler var burada.
%71 de ayağa fırlayıp kulaklıkları kardeşime fırlatarak ona BAAARRRRKK diye bağırdım, o da bana bağırdı korktu zavallım. Bana bir şey olursa kulaklıkları çıkarmak için yanımda bekliyordu. Söylediğine göre önce nefes alıp vermişim sonra başımı filan biraz hareket ettirmişim, hepsi bu. Millet canavarlar filan gördüğünü iddia etmiş, ben görmedim öyle şeyler. Gözlerim kapalıydı, kardeşimin deyimiyle %71de film kopmuş. Ben mi ne hissettim? Hani öyle dururken biri gelir arkadan yaklaşıp BÖÖ yapar ya :grin:, ahanda öyle korktum, kalbim çıktı lan yerinden!

Kulaklığı çıkarınca düzeliyorsun tabii.

Ahaha :grin: %71'den kasıt 22.dkyı diyorsun sanırım. Herkes korkuyormuş 22. dakikadan sonra.

Yok olm, hala düzgün konuşamıyorum, okuyamıyorum bile ya. Hayatımın en korkunç deneyimi idi.
Araştırdım, herkes benimle aynı yerde, aynı şeyleri hissetmiş, aynı şeyleri yapmış.

Aha, aynen böyleydi o ses gelir gelmez aynen böyle fırlattım attım, ama ben daha çok bağırdım.
http://www.dailymotion.com/video/xfpxwd_gate-of-hades-reaction-nichlas_tech

valla dinleyeni bağıttırıyor bu basıl bi illetse öyle de çekiyor insanı  :!:
tepkilerin hemen hemen benimkine yakın hislerini anlıyorum kardeşim :smile:

Birde deneyipte odaklanamamak var,2 kere Quik Happy,1 kere Optium denememe rağmen hiç başarılı olamadım.

big mike senin sorununu hala anlamadım. ben otobüste giderken dinlemiştim bir ara o bile hafiften etkilemişti  :lol:

nightmare_ said:
big mike senin sorununu hala anlamadım. ben otobüste giderken dinlemiştim bir ara o bile hafiften etkilemişti  :lol:
:grin: Bende anlamadım,odaklanıyorum başka hiç birşey düşünmüyorum hâla olmuyor. Gerçi dinlediklerimin bir etkiside yok galiba, belki bir ara başka bir doz denerim.

Alayını yaptım alayı oldu. Harika bir duygu. Denemeyen kalmasın... Koko çektim dün!

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom