HTRN | KINGDOM OF TRAJAN | 10. YIL

Users who are viewing this thread

Elinize sağlık dostlarım, eminim dedicated sunucular gelince bizden çok daha iyi olacaksınız. Bizim tek artımız geçmişten antremanlı olmamız, biraz antreman ile herkes bizi geçebilecek düzeye gelecektir.

House Black forum konusunda lütfen boş yapmayın. Güzel işler başarmak isterken, hedeflerimizi ve klan düzenimizi oluştururken, yıllardır beklediğimiz oyuna sonunda kavuşmuşken burada benim kimsenin çocukça hareketleri ile uğraşmaya niyetim yok. Boş yapılan iletilerin temizlenmesi sağlanacaktır...
Lütfen, bu gibi ikinci bir cevap yazmayı gerektirecek postlar atmayınız.

kralcılık oyunu zevkli mi beyler

Seni Bannerlord'da görmek güzel @sN0w. Bildiğin gibi bir çok klan kendine bir tema belirledi. Biz de kendimize "House of Lords" temasını seçerek bir yapı hazırladık. Belirli dönemleri kapsayan ve konumuzun başında belirttiği gibi yalnızca Lordlar arasından seçilen bir "Protector" belirli bir süre ile Klanımızı temsil edecek. Lordlar meclisi olarak bu değişiklikleri forum kanalıyla duyurmak istedik. Kralcılık oyunu olarak görmen şaşırttı. Uzun yıllardır NW DLC'sinde oyunun sisteminde bir emir-komuta içerisinde bulunmuş bir oyuncu olduğun halde sadece klan temasını "Kralcılık oyunu" olarak değerlendirmeni anlayamadım. Forum konumuzun ilk sayfasında gerekli bilgilendirmeyi yaptık ek olarak konuşmak istersen zaten her türlü birbirimize ulaşabiliyoruz. Ekibimizdeki tüm arkadaşları ilgilendiren bir konu olduğu için senin sayende bu belirsizliği de açıklama fırsatım oldu o yüzden teşekkür ederim. Bannerlord'da karşılaşmak üzere, iyi forumlar.

Back
Top Bottom