Hoi mensen

正在查看此主题的用户

knootewoot

Recruit
Hoe is het ermee. Ik had een tijdje niet meer Warband gespeeld doordat ik gewoon geen tijd meer had. Ik merkte dat ik ook niet langer meer OLL lid ben. Wel jammer maar begrijpelijk. Ik ben bezig met 2 avondstudie's waarvan 1 bijna is afgerond (nog 1 opdracht). Die andere duurt nog wel 2-3 jaar. Recentelijk heb ik mezelf wat meer tijd gegund om te gamen omdat dit jaat vele toptitels uitkomen. Ook wilde ik bf2142 en warband weer vaker spelen. Ik heb mijn OLL tag al weggehaald en speel nu onder de naam Knootewoot. Ik hoop jullie nog vaak te zien op de OLL server en anders op een Siege server.

Gaan jullie ook Fire & Sword doen? Ik heb gewacht tot me broer hem kocht en ik vondt er vrij weinig aan. Ik laat die links liggen en blijf wel bij Warband hangen.

Toedels....

Knoote
 
HE IS BACK *****ES!

Voor mijn part kom je keihard terug bij de clan :wink:. Al zou het fijn als je had aangegeven dat je, * Jezze kijkt het na*, 9 maanden niet kan komen :wink:.

En ik denk niet dat we Wfas gaan doen als clan. Ik heb hem zelf nog niet gespeeld om eerlijk te zijn.
 
9 maanden  :eek:

Ja, het was beter geweest dat ik het even had aangegeven  :oops:

Ik zou best wel weer mijn tag willen dragen als dat mag. Ik wil toch wat vaker online komen en beloof er ook te zijn. En mocht ik langere tijd wegzijn, dan meld ik het wel ff.

Ik had ook bij warband vaak last dat ik geen games kon joinen. Ik krijg dan ERROR: connection to server is lost. En ik ben niet gebanned en na 3-4 keer kom ik er wel in. Vreemd.
 
Hee Knootje! Welkom terug. :grin: Ik heb WFaS nog niet gespeeld maar ik vermoed dat ik WB er niet mee zal vervangen.
 
Tuurlijk mag je je tag weer dragen. Zal wel logisch zijn he, en kijk maar wanneer je kan komen.
 
/off
Heb zonet wel WFAS gespeeld even (trial mode) en het enige wat ik er beter aan vond was de tutorial (met stemgeluid dat je wasd moet gebruiken om te lopen ed.), beetje underimpressed zeg maar.

@knootewoot, connection misschien niet helemaal stabiel?
 
Hey knootewoot, ben nog nieuw in OLL maar het is altijd leuk om te zien als er oude clangenoten terugkomen, dus welkom terug!
 
Hola, como estas.

Ken je niet echt of zo, maar ik ben ook redelijk nieuw hier.

Welkom terug denk ik.
 
后退
顶部 底部