Hitman Platformu - [HITMAN ™ - Çıkış Tarihi 8 Aralık 2015]

Users who are viewing this thread

ss_0d552ec970dcbcf3cf10f10059c9a230f0cd2fed.600x338.jpg

Selamlar. Hitman serisine yeni bir oyun daha geleceğini öğrendim ve hem platformunu açıp hem kendisini tanıtayım dedim. Bazı kısımları Vikipedi sitesinden derledim.

Önceki Oyunlar;
Hitman:    Codename 47 (Eylül 2000)
Hitman 2: Silent Assassin (Mayıs 2002)
Hitman:    Contracts (Nisan 2004)
Hitman:    Blood Money (Eylül 2005)
Hitman:    Absolution (Kasım 2012)

Ajan 47 (Hitman) dünyanın en tehlikeli suçluları DNA'lari tarafından yaratılmış bir klondur. Romanya'da 5 Eylül 1964 tarihinde yeraltı bir klonlama laboratuvarında Dr. Wolfgang tarafından süper kiralık katiller operasyonunda yaratılmıştır, operasyonun amacı bu DNA'larla bir ordu kurmaktı. Diğer klonlarıyla beraber laboratuvarda büyüyen Hitman/Agent 47 henüz 6 yaşındayken profesörleri yetenekleriyle hayretler içine düşürmüştür hem fiziksel hem de psikolojik olarak. Sosyal açıdan çok sessizdi ve her zaman etrafındaki kişilere dikkat ederdi. Ancak hızlılığı ve soğuk kanlılığı ilk olarak 1984'te görünmüştür, bu dönemde bir doktora muayene amacıyla gönderilen Hitman/Agent 47 bulabildiği bir iğneyi doktora defalarca batırmıştır. Ağır yaralanan doktor bulunduktan sonra, Ajan 47'nin kendisi için çok hızlı ve fazla güçlü olduğunu belirtmiştir. Olaydan sonra sorunsuz bir şekilde hücresine geri gönderilen Ajan 47, kaçmayı başarır, bunu yapmasının sebebi bazı kesimlerin ona fazla yaklaşmasından dolayıydı. Yıllar sonra laboratuvara geri dönen Ajan 47, klon yapımı ile ilgili dosyaları ele geçirmek için yaratıcısını ve diğer klonlarını öldürür. Bir kiralık katil firması "ICA HQ" (International Contract Agency Headquaters) için çalışmaya başlayan Ajan 47'nin yine buradan tek temas ettiği kişi Diana adında bir kimsedir (kendisi hakkında tek bilinen budur). Çok sayıda tanınmış ve tanınmamış insanı öldüren 47, kendi alanında uzmandır. Aslında FBI ve CIA böyle bir kişinin var olmadığını öne sürer. Sadece kendisi ilk ve tek yaşayan 1. sınıf insan klonudur. İşini iyi yapmasına rağmen başı beladadır. Çünkü 47'nin DNA'sı insan klonlamaları için bir tariftir ve bir yandan onu ele geçirip DNA'sını kullanıp ordu kurmak isteyenler, diğer taraftan ise herhangi bir ordu olayını önlemek için onu öldürmek isteyenler vardır.

47 numarası Hitman'in kafasının arkasındaki sayıların son iki numarasıdır: 640509-040147

ss_142cadeb2a9821db25b2c5b84e2d9e90030c8ce7.600x338.jpg

ss_de7e8a44d56cc8cab3756ddf5938a1c85184b447.600x338.jpg

ss_121977bffa729666109e9e97b40de2f08e703a12.600x338.jpg

ss_9d613da76be39194c9913875df56c1fb96fe4f84.600x338.jpg

En baştaki resmin hemen altına koyabilirsin diye: https://hitman.com/

Grafikler çağın oyunlarını yakalamış, geçmiş bile. 3 gün önce Hitman Collection vardı yaz indirimlerinde. 11.80 Liraya bütün seriyi almış oldum. Yeni oyunu da bekliyorum, hemen çıksın, hemen vakit geçsin ucuzlasın alalım.

Ben sadece Absolution oynadım ve oynadığım en baba 2-3 oyundan biri olduğunu rahatlıkla söyleyebilirim. Sistem gereksinimleri belli mi?

EDIT: Kahpeler sadece konsola mı çıkıyor  :evil:

Grafikler bir önceki oyundan pek farkı yok gibi geldi bana aslında. Ayrıca son attığım videodaki adamı farklı seçimlerle öldürme olayı hoşuma gitti. Baltayla, zehirle vesaire oyunu defalarca oynanabilir hale getirebilir.

Hitman absolution'mudur nedir artık 6 75 liraya düşmüştü sanırsam hiç düşünmedim aldım o videodakiler gibi gelmedi bana oyun çok ta espirisi yok sanki ama çok geliştirmişler onu söyleyebilirim yürüyüş tarzı silah ta nokta atışı gibi özellikler gelmiş bir de boğma telleri Q ile sessiz işini bitiriyorsun oyundan fazla bir şey beklemeyin ama 27 bölüm sonra bitiyor her bölüm 10 15 dakika kadar sürüyor. Ama pişman değilim açıkcası

Sayfanın başındaki videodan bahsedip bahsetmediğinden bile emin olamadım. Noktalama işaretlerinin faydaları.

İşte o Absolution mudur nedir artık sana bir espri gösteremediyse seriyle aran yoktur. Son zamanlarda çıkmış oyunlardan isim yapanları görüp öncesini umursamayan oyuncu kitlesindensin herhalde.

Biz bu oyunu Codename 47 ile sevdik.  :cool:

Haklısın eski serilere laf ettiğimiz yok hani sadece şunu söylemek istemiştim klasik bir blood money tarzının geliştirilmişi gibi geldi diyecektim yanlış anlatmışım bu arada noktalama işaretleriyle pek aram yoktur. Hiç sevmezler beni sadece noktayı seviyorum.... ... ... ... gibi.

Ubsilon Xeforian Cioss said:
Sayfanın başındaki videodan bahsedip bahsetmediğinden bile emin olamadım. Noktalama işaretlerinin faydaları.

İşte o Absolution mudur nedir artık sana bir espri gösteremediyse seriyle aran yoktur. Son zamanlarda çıkmış oyunlardan isim yapanları görüp öncesini umursamayan oyuncu kitlesindensin herhalde.

Biz bu oyunu Codename 47 ile sevdik.  :cool:
Arkadan iğne geçirme keyf,Blood money en sevdiğim oyunudur hala.

Back
Top Bottom