hilesiz para kasma

Users who are viewing this thread

Alhedras said:
bir krallığa katılmadan önce:

belirli bir seviyeye kadar bol bol mountain bandit kesilir. looters ile uğraşmayın vakit kaybı...

belirli bir seviyeden sonra yine bol bol sea raider kesilir.

daha sonra istenen krala gidilir, kapıya tekme vurularak (bu da moda oldu son zamanlarda) içeri girilir. krallığa dahil olunur.

bir krallığa katıldıktan sonra:

ilk olarak düşman krallıkların kervanları hedeflenir, bol bol kervan kovalanır.

biraz daha gelişince 40-50 kişilik ordulara sahip lord'lar bulunur onlar kesilir. Esirleri de kurtararak kendi tarafımıza alırız ordumuz daha da büyür.

iyice cesaret gelince düşmanın kıyıda köşede kalmış bir kalesi bulunur içinde lord filan yokken (sadece savunmadaki adamlar varken) kuşatılır alınır. Kraldan kale istenir. (kral kaleyi vermezse gidip kral dövülür)

kaleyi alınca artık işler yoluna girmeye başlar. devamlı lord kovalanır esir alınır kaleye istiflenir. fidye parasıyla (lord başına 1500-5000 arası altın veriyorlar) gül gibi geçinip gidilir  :mrgreen: hele düşman kralı filan esir alırsanız ne ala... 10000 altına kadar yolu var...

barış zamanlarında kalabalık Deserters (asker kaçakları) grupları aranır. (Reyvadin-Khudan arası ve Suno civarı) Asker kaçaklarının seviyeleri ve sayıları sizin seviyenizle paralel arttığı için daha zorlayıcıdır (daha bol exp.) ve daha fazla ganimet getirir.

daha da ileri seviyede:

kalelerle uğraşılmaz, kuşatılıp alınsa bile istenmez krala "nistemiyorum uleeeyn" denir. gidip 2-3 tane şehir alınır. haftalık 2000-3000 altınlık vergisi toplanır. Sahip olunan köylere gidilir köy yumurtası, bal ve tereyağı eşliğinde köy kahvaltısı yapılır.

mikemmel anlatım arkadas çok komik olmuş :grin: :grin: gül gül öldüm bide şu kral dövülür var ya :grin: haha o neydi öyle

ben genelde ilk başlar başlamaz oyuna bandit öldürüyorum ve 700 600 denar para yapıyorum. Daha sonra arenalara soruyorum nerede turnuva var diye. Nerede olduğunu öğrenince oraya gidiyorum ve turnuvaya katılıyorum. Her el kendime 100 denar yatırıyorum. 7 el olduğuna göre 700 denar gidiyor ama eğer turnuvayı kazanırsan 4000 denar paran oluyor :smile:

(ki her zaman kazanıyorum)

Back
Top Bottom