Hileler ve Kısayolları

Users who are viewing this thread

EmirSenpai

Recruit
Beyler forumda hesap açmamın sebebi budur. Ctrl+alt+F4 Hilesini yaptığımda bazen oyun kapanıyor ve kanser oluyorum. İşte bu yüzden hilelerin kısayollarını değiştirmek istiyorum.Ancak bilgisayardaki ctrl+alt+F4 kısayolunu değiştirmek istemiyorum.Kapanmaması için yada kısayolunun değişmesi için bir yol var mıdır?  :?: :?: :?:

değişmez değil değişir, CTRL + ALT + F4 tuşuna tıklandığında engellersin devreye girmesini mission_templates altından, sonrasında istediğin kombinasyonu tanımlayıp sahnedeki tüm agentlere belli bir hasar verirsin, böylece değiştirilmiş olur.

bknz;
try_for_range    = 6 # Works like a for loop from lower-bound up to (upper-bound -) (try_for_range,<destination>,<lower_bound>,<upper_bound>),
try_for_agents    = 12 # (try_for_agents, <destination>, [<position_no>], [<radius_fixed_point>]), #avoid using pos0
key_is_down                    = 70  # fails if the key is not currently down (key_is_down, <key_id>),
key_clicked                    = 71  # fails if the key is not clicked on the specific frame (key_clicked, <key_id>),

Back
Top Bottom