High Castle of Sinners

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.
Çok iyi olmuş gerçekten.Klanınız şu an tam olarak aktif mi ? Okul sebebiyle sorunlar yaşamıyor musunuz?

EDİT:Başlıklar için de font ayarlarsanız , tam süper olacaak :smile:

hakan_720 said:
Çok iyi olmuş gerçekten.Klanınız şu an tam olarak aktif mi ? Okul sebebiyle sorunlar yaşamıyor musunuz?

EDİT:Başlıklar için de font ayarlarsanız , tam süper olacaak :smile:
Yani herkes haftasonu girebildiği kadarıyla giriyor onun dışında antrenmanlarımız haftasonu herkesin istediği saatte olduğu için sıkıntı yaşamıyoruz işleri çıkan olabiliyor ama genel olarak bir sorun yok.

Böyle daha güzel durdu diye seçmiştik farklı fontları denemedik :smile:
Naima said:
Code:
[tt]Helal olsun,başarılarınızın devamını dilerim.
[/tt]
Teşekkür ederiz :smile:

Teşekkürler Kenick :smile:

Arkadaşlar herkesin rütbesi verilmiştir bundan böyle rütbeler takılacak.Bu rütbeleri gelişim göstererek siz değiştirebilirsiniz bizden sadece başlangıcı yapması :smile:

Beyler size hikaye yazdım bakın

Sene 1914,Orhan Gazi,Osman Gazi,Mehmet Paşa şarap içiyorum.Eminönü köprsünde.Rahatım o sıra çok teklikeliyim gözlerime bakıcak pi delikanlı bulamazsın.Bi'baktım Fatih Sultan Mehmet!Ne var Fatif dedim sen işin düşmeden gelmezsin."Kenan ağbi Kenan ağbi dedi düşman bu gece bizim -sencored by Goker-" dedi.Tamam Fatih dedim bak ben burdayım.Kenan ağbi felan yaptı git dedim kendine bi şarap al ben bu meseleyi halledicem.Bi'de para yok Kenan abi demez mi?!Cebimde tam 4 akçe vardı attım hepsini kafasına git dedim kendine bi şarap al yanıma otur sonrada.Çok severim Fatihi bi'sürü top hazırlamış kendine.Dedim kafana takma ben bu akşam bu düşmanı yenicem boynumun borcu olsun dedim.
Devam edecek bu.

Breelander said:
Beyler size hikaye yazdım bakın

Sene 1914,Orhan Gazi,Osman Gazi,Mehmet Paşa şarap içiyorum.Eminönü köprsünde.Rahatım o sıra çok teklikeliyim gözlerime bakıcak pi delikanlı bulamazsın.Bi'baktım Fatih Sultan Mehmet!Ne var Fatif dedim sen işin düşmeden gelmezsin."Kenan ağbi Kenan ağbi dedi düşman bu gece bizim -sencored by Goker-" dedi.Tamam Fatih dedim bak ben burdayım.Kenan ağbi felan yaptı git dedim kendine bi şarap al ben bu meseleyi halledicem.Bi'de para yok Kenan abi demez mi?!Cebimde tam 4 akçe vardı attım hepsini kafasına git dedim kendine bi şarap al yanıma otur sonrada.Çok severim Fatihi bi'sürü top hazırlamış kendine.Dedim kafana takma ben bu akşam bu düşmanı yenicem boynumun borcu olsun dedim.
Devam edecek bu.
Trolololololo ..

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom