Hiç bir krallığa ait olmayan köy?

Users who are viewing this thread

ernknq

Regular
Merhaba arkadaşlar.Bugün Ad 1257 oynarken bir şey dikkatimi çekti.Girit adasının en batısında Canea adında bir köy bulunuyor.Normalde o ada Venedik Cumhuriyeti'nin haliyle modda isimleri Pembe tarzı bir renk ile gözüküyor.Ama o adada Canea köyünün rengi pembe değil kahverengiydi.Gittiğimde ''Bu köy kimseye ait değil.'' yazısıyla karşılaştım.Bu ,modda gerçekleşen bir sorun falan mı?
Yoksa normal bir şey mi?Ayrıca o yerleşim ele geçirilemiyor.Heralde onları kendi hallerine bırakmak lazım :smile:

Köyün adını aklında tut Ve de notlarda Krallıklarda o köy hangi krallığa ait bak. Genelde Yeni alınmış bir kale/Şehre ait köyler kimseye verilmiyor.

EmrehaN said:
Birkaç resim atar mısın? Merak ettim.
Buyur.

VpZrYR.jpg

jJEyXG.jpg

0VPE1W.jpg

tlgklz said:
Köyün adını aklında tut Ve de notlarda Krallıklarda o köy hangi krallığa ait bak. Genelde Yeni alınmış bir kale/Şehre ait köyler kimseye verilmiyor.

colombos said:
tlgklz said:
Öyle değil,senin dediğinde hiç bir lorda verilmemiş olabilir diyorsun ama bu hiç bir krallığa ait değil lordu bırak,krallığı yok daha.Kendi başına bir devlet gibi.

Adamım said:
ernknq said:
alperusss said:
Köylüler bağımsızlıklarını ilan etmişler
Aslında iyi olmuş defalarca yağmalasak bişey olmaz.Sonuçta sahipi yok köyün.
İyiymiş :grin:
Bu köyü bir türlü çözemedim yav.defalarca benim krallığımdan ve adanın sahibi Venedik Cumhuriyeti tarafından yağmalanıyor ama hala zengin.Para hilesi filan mı yazıyorlar anlamadım  :roll:

ernknq said:
Adamım said:
ernknq said:
alperusss said:
Bu köyü bir türlü çözemedim yav.defalarca benim krallığımdan ve adanın sahibi Venedik Cumhuriyeti tarafından yağmalanıyor ama hala zengin.Para hilesi filan mı yazıyorlar anlamadım  :roll:
Kesin gelen haydutlara ctrl+alt+f4 yapıyolardır.Adamlar kervansaray kurmuşlardır belki oyun buga gelmiştir falan... :grin:

Adamım said:
ernknq said:
Adamım said:
ernknq said:
alperusss said:
Kesin gelen haydutlara ctrl+alt+f4 yapıyolardır.Adamlar kervansaray kurmuşlardır belki oyun buga gelmiştir falan... :grin:
Ahahah  :grin: Bu iyiydi gerçekten de.Şimdi bir baktım da.Venedikliler köyü yağmalayınca Refah durumları Çok Zengin'den fakire düşmüş ben de 51 tane sığır çalmıştım bunlardan zamanında.

ernknq said:
Adamım said:
ernknq said:
Adamım said:
ernknq said:
alperusss said:
Ahahah  :grin: Bu iyiydi gerçekten de.Şimdi bir baktım da.Venedikliler köyü yağmalayınca Refah durumları Çok Zengin'den fakire düşmüş ben de 51 tane sığır çalmıştım bunlardan zamanında.
Bana 80 sığır gelmişti :S :grin: Warbandda gisim köyünden hepsini sürdüm sargotun önüne kadar.Sonrası malum sargothtaki kasap oğlum olur. :grin:

Adamım said:
Bana 80 sığır gelmişti :S :grin: Warbandda gisim köyünden hepsini sürdüm sargotun önüne kadar.Sonrası malum sargothtaki kasap oğlum olur. :grin:
Ben bazen canım sıkıldığında köylerden 15-20 tane sığır çalıp hepsini kesip,çöpe atıyordum. :smile:

ernknq said:
Ben bazen canım sıkıldığında köylerden 15-20 tane sığır çalıp hepsini kesip,çöpe atıyordum. :smile:
DEŞİCİ 5000
Kardeş alıntı pramidi yapmayalım,son mesaja göre atalım yorumu.

Hocam siz benim ballarımı görmediniz daha.Ctrl+L kullanıp hiçbir bugla karşılaşmayan tek kişiyim sanırsam :smile:

Adamım said:
ctrl+L nedir kardeş?İlk defa duyuyorum.
Hiç oyunu oynamadın mı?  :cry: Ctrl+L yaparak 2056 level olunuyor.Ancak oyuna buglarla etki ediyor.Örneğin 500-600 kişilik haydut grupları,hiç dışarı çıkmayan lordlar ve daha bir çok şey...

ernknq said:
Adamım said:
ctrl+L nedir kardeş?İlk defa duyuyorum.
Hiç oyunu oynamadın mı?  :cry: Ctrl+L yaparak 2056 level olunuyor.Ancak oyuna buglarla etki ediyor.Örneğin 500-600 kişilik haydut grupları,hiç dışarı çıkmayan lordlar ve daha bir çok şey...
Warbandda mı?

Back
Top Bottom