Hevesimi kaybettim...

Ocak ayına göre At ve Kılıca karşı ilginiz nasıl arkadaşlar?

• Çok arttı

Votes: 5 8.3%
  • Arttı

Votes: 2 3.3%
  • Aynı şevkle devam

Votes: 15 25.0%
  • Azaldı

Votes: 16 26.7%
  • Berbat

Votes: 22 36.7%

• Total voters
    60
  • Poll closed .

Users who are viewing this thread

Her gün bir çok şey paylaşılıyor Bannerlord ile alakalı. Videolar, fotoğraflar, sunum ve röportajlar... İçeriğe ve detaya bakınca hepsi çok merak uyandırıyorDU yıl başına kadar. Artık boş şeyler gibi geliyor tabi " ŞAHSİ KANAATİM ".
Şuan öyle bir aşamadayım ki yıllarca At ve kılıç oynayan biri olarak
-yarın bannerlord çıkacakmış
--aaa öyle mi aferim onlara
modundayım.
Oyun hakkında verilen 3 haber tüyleri diken diken etti, 10 haber merakı perçinledi hergün siteye girip steame girip takibe başladık. Ama üzerinden 1 yılı aşkın süredir ha bire haber ama bi çıkış tarihi bile olmayınca artık bütün şevkim kayboldu... Bakalım neler olacak oyun çıkınca, çıktığı gibi almaktan kesin şartla vazgeçtim. Belki oyuncu videoları sonrası alırım o kadar bıktım.

Bir zamanlar yazılımla ilgilendiğim için oyun yapmanın ne kadar zor olduğunu biliyorum.Hani ben de kızgınım ama Türkiye'de yeni yeni gelişiyor oyun sektörü maalesef.Şartları yabancı şirketlerin şartları kadar iyi değil.

HalilBey said:
Atatürk 5 yılda Kurtuluş Savaşını başlatıp kazanarak cumhuriyeti ilan etti. 5 yılda yeni bir devlet kurdu. Biz 6 yıldır oyun yapıyoruz. Tepkine hak veriyorum

Zekana da hayranlık duyuyorum.

HalilBey said:
Atatürk 5 yılda Kurtuluş Savaşını başlatıp kazanarak cumhuriyeti ilan etti. 5 yılda yeni bir devlet kurdu. Biz 6 yıldır oyun yapıyoruz. Tepkine hak veriyorum

O da bir şey mi. Büyük Iskender 7 yilda Balkanlardan Anadoluya, Anadoludan Mısıra, Mısırdan İrana kadar toprak fethetti. Ama Bannerlord 7 yılda bir türlü çıkamadı.

Yavuz sultan selim 8 yılda 80 yıllık iş yaptı, bannerlord da 7 yılda 70 yıllık iş yapacak

α Soft Aurora said:
Black Dead said:
Yavuz sultan selim 8 yılda 80 yıllık iş yaptı, bannerlord da 7 yılda 70 yıllık iş yapacak
Bence bu oyun daha çok 2. Selim gibi olacak.
oyunu görmeden sadece boş bir laf (benim dediğimde öyle tabi.)

En çok korktuğum şey ise şu eu4 ve ck2 de oyunun 500 liraları geçtiği her ay 30 - 50 liraya yayınlanan ek paketler.
Ck2 fanları hatta oyunu satın almış insanlar dahi korsana başlamış gelen dlc lere yetişemiyormuş. Aynı durum burda da olursa sanırım at ve kılıçta aynı duruma düşer

segrek1234 said:
En çok korktuğum şey ise şu eu4 ve ck2 de oyunun 500 liraları geçtiği her ay 30 - 50 liraya yayınlanan ek paketler.
Ck2 fanları hatta oyunu satın almış insanlar dahi korsana başlamış gelen dlc lere yetişemiyormuş. Aynı durum burda da olursa sanırım at ve kılıçta aynı duruma düşer
Öyle birşey kesinlikle olmaz sanmıyorum. Hem olsada oyunu baştan aşşa değiştiren dlc ler gelir. Ve zaten öyle yapıyorlar. Bu dlc lerde parasının hakkını verir diye düşünüyorum.
Sürekli at ve kılıç demen gıcığıma gitmeye başladı  :grin:

Back
Top Bottom