Resolved Her oyuna ilk girişte oyunum kasıyor.

Users who are viewing this thread

UgurDis

Regular
Her girişimde ilk başta harita üzerinde çok aşırı kasış oluyordu 1-2 saniyelik. Bu biraz düzeldi fakat her ilk savaşımda ilk vurduğum adamda oyun kasıyor grafikler adamlar kayboluyor vurduğum adamın kıyafetleri yok oluyor kendisi yok oluyor garip bir şey oluyor. Bir kere olduktan sonra bir daha böyle birşeyle karşılaşmıyorum.
 
ayni problem herkesde var oyuna ilk girildiginde haritada kasma, ilk savasa girdiginde ilk hit vuruldugunda karakterin yok olup tekrar modelin geri yuklenmesi..
 
Merhaba, geç cevap verdiğimiz için üzgünüz. Şimdiye kadar karşılaştığımız sorunların önemli bir kısmını düzelttik ve yayınladığımız birden fazla yama ile oyun performansını iyileştirdik. Bu yüzden bu başlığı, şimdilik, resolved olarak işaretleyeceğiz. Lütfen oyununuzun, sürücülerinizin ve işletim sisteminizin güncel olduğundan ve oyunun güvenlik yazılımınız üzerinde gerekli izinlere sahip olduğundan emin olun. Lütfen bu adımları tamamladıktan ve oyun dosyalarının bütünlüğünü doğruladıktan sonra sorunun devam edip etmediğini bize bildirin.
 
Back
Top Bottom