WB Her Alanda Yardım[REHBER]

Konu Sizce Yararlımı ?

• Evet Gerçekten Güzel Bir Konu

Votes: 26 54.2%
  • Evet Yaradı İyi bir konu

Votes: 5 10.4%
  • Geliştirilmesi Gerek

Votes: 9 18.8%
  • Yararlı Değil Kilitlemelisin

Votes: 3 6.3%
  • Çok Saçma Bir Konu

Votes: 5 10.4%

• Total voters
    48

Users who are viewing this thread

S.a Ben 60 levelim ikna 10 Tabii:Hilesiz!!!!! Ama Kzı Bir Türlü Babasından Alamıorm Herkezle Düello Yapıorm
Babasıyla İlişkim 30 larda Ama Yine Vermior :grin: :grin:

hattab53 said:
S.a Ben 60 levelim ikna 10 Tabii:Hilesiz!!!!! Ama Kzı Bir Türlü Babasından Alamıorm Herkezle Düello Yapıorm
Babasıyla İlişkim 30 larda Ama Yine Vermior :grin: :grin:

Sende Kaçır :smile:

assasin1 said:
Güzel bir rehber olmuş eline sağlık fakat biraz daha genişletirsen çok daha iyi olur.

Sürekli Yeniliyorum Birazdan Asilerin Başına Nasıl Geçilebileceğini Bir Asi Krallık Nasıl Olunur Onu Ekleyeceğim.:wink:

Konu Güncellendi ! Asilerin Lideri Olup Krallığın Başına Geçmek Eklendi.
Bu konuyla ilgili yazını okudumda daha önce incili arwa ile evlenip krallığın başına geçmeyi duymuştumda sarranid sultanı olmayı duymadım.Sen şuanda bunu başardınmı yani sarranidlerin bütün topraklarını alıp karakter bölümünde xxx sarranid sultanın hükümdarıdır yazıyor mu ?

Yani  bazı bilgiler kitapçıkta yer alsa da yoldaş bilgileri oldukça yararlı. Ama hepsi  sayko insanlar onlar yüzünden  oyunu kapatmışlıgım var mutlu olmayı bilmiyorlar.

SniperTR said:
Konu Güncellendi ! Asilerin Lideri Olup Krallığın Başına Geçmek Eklendi.
Bu konuyla ilgili yazını okudumda daha önce incili arwa ile evlenip krallığın başına geçmeyi duymuştumda sarranid sultanı olmayı duymadım.Sen şuanda bunu başardınmı yani sarranidlerin bütün topraklarını alıp karakter bölümünde xxx sarranid sultanın hükümdarıdır yazıyor mu ?

İncili Arwayla Mod İle Evleniliyor Fakat Bu benim Gösterdiğim Asilerin Lideri Olmak nasıl anlatıyım şimdi o dediklerimi yaptıktan sonra Bütün Sarranidi Alırsanız Ve bir miktar süre sonra Sultan Hakim Kaldradyayı felan terkedince Bütün Sarranid Lordları Dağılınca Sarranid Sultanı olabilirsin Tek değişecen şey normalde incili arwa olacağına sen oluyorsun ona yeminini bozup sen asilerin başına geçmiş oluyorsun.

SinCap said:
Yani  bazı bilgiler kitapçıkta yer alsa da yoldaş bilgileri oldukça yararlı. Ama hepsi  sayko insanlar onlar yüzünden  oyunu kapatmışlıgım var mutlu olmayı bilmiyorlar.
Teşekkurler :smile: Evet Sevdikleri ve Sevmedikleri Kişiler var hepsinin Ayrı ayrı.

Back
Top Bottom