Heir (veliaht) Seçme

Users who are viewing this thread

ycdaskin

Recruit
Arkadaşlar selam. Hiç o kadar uzun oynadınız mı bilmiyorum ama yaşlılıktan öldüm. Ve şu an resmen hiçbir şey yapamıyorum. Ölmeden biraz önce hastalandığıma dair bir bildirim çıktı ve veliaht seçmem gerektiğini söyledi. Veliaht nasıl seçiliyor bilmiyorum. Ne klan ekranında ne de krallık ekranında böyle bir şey yok. Kardeşim benden önce ölmüştü. Ben ölünce karakter çocuğuma geçti ama krallık veya klan ekranlarını açamıyorum. Inventory'yi açamıyorum. Yapabildiğim tek şey haritada dolaşmak. Nasıl veliaht seçiyoruz? Ana karakter öldükten sonra nasıl devam ediyoruz?

Oyun içi kaç gün geçirdin de yaşlılıktan öldün acaba? Ben ölmeyi beceremedim de merakımdan soruyorum yanlış anlaşılmasın :grin: Ama izlediğim videolar da genellikle karakterin öldüğü zaman (örneğin bir savaş sonrası vs) haritada karşına bir pencere çıkıyor. Çocukların eşin veya yoldaşların arasından yeni birini seçiyordun. Tabi bunlar olmazsa ne oluyor fikrim yok. Ama tahminimce klan sekmesini falan iyice kurcalaman gerekebilir eğer bu şekilde gözükmediyse.

1122 yılında 68 yaşında öldüm. Seçim ekranı falan çıkmadı. Sanırım bu kadar oynamam yine çöp oldu. Şu oyunda bir kere bile emeklerimi çöpe atmadan oyunu devam ettiremedim. Bir daha da oynar mıyım bilmiyorum gerçekten. Full access versiyonda bir şans daha veririm. Şimdilik gider skyrim oynarım.

1122 yılında 68 yaşında öldüm. Seçim ekranı falan çıkmadı. Sanırım bu kadar oynamam yine çöp oldu. Şu oyunda bir kere bile emeklerimi çöpe atmadan oyunu devam ettiremedim. Bir daha da oynar mıyım bilmiyorum gerçekten. Full access versiyonda bir şans daha veririm. Şimdilik gider skyrim oynarım.
Tam sürüm olmadan bu kadar bağlanma dostum.

Back
Top Bottom