Hayatta en sinir olduğunuz şeyler?

• Thread starter Antifiriz_khergit
  • Start date

Users who are viewing this thread

Antifiriz_khergit

Benimkiler:
Boşyok yazan şeylerden boş çıkması.
otobüste birine yer vermeyince yolculuk bitine kadar başınızda (hele yaşlı bir bayansa) cık cık demesi

Antifiriz said:
otobüste birine yer vermeyince yolculuk bitine kadar başınızda (hele yaşlı bir bayansa) cık cık demesi

Yaşlılara da yer vermek lazım ama değil mi cık cık cık nereye gidiyor bu gençlik bilmem azıcık nezaket, birazcık saygı cık cık cık

Ben de otobüse binen genç kızın "ben dişiyim yer versenize ulan bana" şeklinde triplere girmesine sinir olurum. Aşağılık kezban centilmen olmak zorunda mıyız sanki lan! Elin var ayağın var daha Allahtan belanı mı istiyorsun fallik  :evil: :lol:

Bazı bağyanların yolda sanki kaldırımın müteahhiti babasıymış gibi yürümesi,işime karışılması,iki kişi arasında seçim yapmak zorunda kalmak etc.

Sınıftaki pısırıkların(hiç konuşmayan ölü kitle :grin:) kuyruk gibi peşimize takılmaları

kantinden aldıgım dönerde et yerine deri olması

Atatürk' e saygısızlık

karlemus said:
Birinin islak elini yuzume surmesi

ve terini üzerime sürmeleri  :mad:

eve zaten 5 te geliyorum ve dünyanın ödevi oluyor yapamıyınca da öğretmenlerin sanki bize 1 hafta süre vermiş gibi yaptıkları surat beni sinir ediyor. :evil:

PoliteRobber said:
Atatürk' e saygısızlık

Kesinlikle Bende  :razz:

KursadAltug said:
Ben de otobüse binen genç kızın "ben dişiyim yer versenize ulan bana" şeklinde triplere girmesine sinir olurum. Aşağılık kezban centilmen olmak zorunda mıyız sanki lan! Elin var ayağın var daha Allahtan belanı mı istiyorsun fallik  :evil: :lol:
+rep :grin:

Yanımda ağız şapırdatılması, sakız çiğnenmesi, çat çat ses çıkararak tespih çekilmesi, büyük başarı gösterilip üçünün bir araya denk getirilmesi.

KursadAltug said:
Antifiriz said:

Yaşlılara da yer vermek lazım ama değil mi cık cık cık nereye gidiyor bu gençlik bilmem azıcık nezaket, birazcık saygı cık cık cık
ya bi git arkadaş :razz:
40 yaşında hanım teyze yanında saz arkadaşlarıyla dolaşıyor. Ben 8 saat okuldan sonra binbir zahmetle dersanye geçmişim. Oradan da otobüsle eve gidiyorum. Onun keyfi için ne kalkıcam be

tam çocuğun diğer gözünüde patlatacakken etraftakilerin gelmesi
gösteripte elletmeyen kızlar
coğrafya(ama ülkeler coğrafyasını severim)

Bir kişinin sadece şımarıklık yüzünden haksız olmasına rağmen tartışıp sidik yarıştırması.(Ağzına çakasım var,aman da hadi kalk tartışalım kız hoppidi hoppidi...)

Kendini beğenmişler....
Bende olan bişeyin başkasında olması.... (giysi, tlf, vs....)
Kereviz...
Ceza...
Evanescence...
525 nolu otobüs :mrgreen:
İzmirli olan bilir :mrgreen:
Sarı renk...
Okula erken gitmek...
Erken kalkmak...
Erken yatmak...

Hiçbirşey bilmediği halde herşeyi biliyormuş gibi kulaktan dolma bilgilerle benle tartışanlara sinir olurum.
Ha o konu üstünde çok çalışmış ve benim söylediğimin yanlış olduğunu söylüyorsa başımın üstünde yeri var oturur tartışırız.

Oguzhan said:
40 yaşında hanım teyze yanında saz arkadaşlarıyla dolaşıyor. Ben 8 saat okuldan sonra binbir zahmetle dersanye geçmişim. Oradan da otobüsle eve gidiyorum. Onun keyfi için ne kalkıcam be

Olm desene 40 yaşında diye. 40 yaşında kadın yaşlı mı olur. Yaşlı deyince 60larında falan diye düşündüm ben. 40 yaşında kadın gidip kendisi gibi faydasızlarla gün gün gezecek pasta börek zıkkımlanacak ondan sonra da koca götünü benim oturduğum yere koyma hakkına sahip olacak tekmeyi kodummuydu yuvarlarım haspayı otobüsten :smile:

KursadAltug said:
Oguzhan said:

Olm desene 40 yaşında diye. 40 yaşında kadın yaşlı mı olur. Yaşlı deyince 60larında falan diye düşündüm ben. 40 yaşında kadın gidip kendisi gibi faydasızlarla gün gün gezecek pasta börek zıkkımlanacak ondan sonra da koca götünü benim oturduğum yere koyma hakkına sahip olacak tekmeyi kodummuydu yuvarlarım haspayı otobüsten :smile:

Ben saçı beyazlamış veya kucagında cocugu olan birini görünce kalkıyorum.Anama babamada yer versin onların çocukları torunları diye.Belkide böle bişi olmıcak ama herkez görevini bilirse hayatta kötü hiç bişey kalmaz.

Ben takıntılılara takıntı yaptım. Olmucak şeylere sinir olan insanlara sinireniyorum. Ya da sinirlenimyorum, küçümsüyorum onları.

PostalNikov said:
Bende geçenlerde yaşlı birine yer vereyim dedim yavşağın teki kalktığım koltuğa oturdu ona çok sinirlendim.Diyecektim sen her kalkana otururmusun diye ama  :lol:
:lol: aynısı bana da çok oluyor.
Bir de, geçen gün 70lerinde bir adama yer vereyim dedim. Otur lan yerine diye bir bağırdı herif, sindi kaldı yerinde.

Tam mount&blade ye dalmışken abimin veya babamın gelip "kalk işim var demesi"
Kendini bilmişlere
Şımarıklara
birşeyi bilmeden konuşanlara...

Back
Top Bottom