Hayalinizdeki modu yazın.

Users who are viewing this thread

Modlu Warband hiç oynamadım. Modların sorunsuz çalışmadığını gördüm ve çoğu da eli yüzü düzgün modlar değil, yarım yamalak yapılmış. Benim bahsettiğim kaliteli ve her detayın düşünülmüş olduğu bir mod. Zırhlarından diplomasinin genişliğine, samuray, yeniçeri gibi askerlerinden deniz savaşlarına kadar tamamiyle yağ gibi çalışan ve yarımyamalak olmayan yamalanmış gibi durmayan bir mod.
Yani mod sistemi warbanddan gelişmiş olacağı için detaylı olacaktır

Yani mod sistemi warbanddan gelişmiş olacağı için detaylı olacaktır
Zaten o yüzden umutluyum Bannerlord'dan. Warband zamanı TaleWorlds ekibi küçüktü hem de kendi motorları yoktu. Şimdi kendi motorları olduğu için bayağı ümitliyim. Sorun çıksa bile bunu motoru güncelleyerek çözebilirler. Belki Bannerlord'u geciktirdiler ama diğer bütün zamanlardan da kazanmış oldular. Gelecek olan DLC'ler ve sonraki oyunlar da çok daha hızlı geliştirilebilir artık.

Middle-earth modu istiyorum, arda'nın ilk yaratılışından başlayıp tarihe göre harita üzerinde gelişmeler yaşanacak vaların ara ara gelip eventlere dahil olduğu muazzam rohan zırhları, atlıları elflerin kudreti insanların gelişmiş ordu yapısı cücelerin teknolojisini hepsini bir arada görüp oynamak, yaşamak istiyorum. Çok heyecanlıyım

Middle-earth modu istiyorum, arda'nın ilk yaratılışından başlayıp tarihe göre harita üzerinde gelişmeler yaşanacak vaların ara ara gelip eventlere dahil olduğu muazzam rohan zırhları, atlıları elflerin kudreti insanların gelişmiş ordu yapısı cücelerin teknolojisini hepsini bir arada görüp oynamak, yaşamak istiyorum. Çok heyecanlıyım
Kingdoms of Arda diye bir mod geliştirilmekte ama istediğin gibi olur mu bilemedim.

Evet, bayadır takipteyim bu ekibi hatta modelleme pozisyonu için başvuru yapmıştım cevap alamadım henüz. Tüm arda'yı ve kayıp halklarıda kapsayacak +35 faction gibi bir sözleri var güzel olacak.
Mükemmel birşey, oyunun çıkmasından daha çok heyecanlandırıyor o mod beni :grin:

Mükemmel birşey, oyunun çıkmasından daha çok heyecanlandırıyor o mod beni :grin:
Mod yapımcısının verdiği sözler çok iddialı ve gerçekleşirse yankı uyandırıcak, modellemelerine birşey demiyorum zaten gayet iyi yapmışlar 15 facitona ait modellemeler bitmiş gibi duruyordu baya işleri var ama değecek umarım.

Mod yapımcısının verdiği sözler çok iddialı ve gerçekleşirse yankı uyandırıcak, modellemelerine birşey demiyorum zaten gayet iyi yapmışlar 15 facitona ait modellemeler bitmiş gibi duruyordu baya işleri var ama değecek umarım.
Mod için özel iki tane soundtrack bile yapmış adamlar. Kaliteli bir mod geliyor gibi görünüyor şuan için. Benim en çok merak ettiğim büyü sistemini ve yaratıkları oyuna nasıl ekleyecekler.

PW/PK modun aynısı çıksın, başka bi şey istemem. Çocukluğumu Warband'ın PW moduna verdim, gençliğimi de Bannerlord'unkine veririm.

Gelişmiş diplomasi modu olmazsa olmaz Mount Blade oyunları için. Bannerlord'da da aynısı olacak benim için. Tabiki çok büyük modlar kapsamında bakarsak Game of Thrones modu için aşırı heycanlıyım. Osmanlı, Göktürk tarzı modları da çıkarsa kesinlikle oynarım ki kesinlikle çıkacağını düşünüyorum bu modların eğer oyun gerekli desteği verirse.

Europa Universalis 4 gibi diplomasiye sahip bir mod. Olur mu bilmem ama hayali bile güzel.

eu4 gibi yıldan yıla gidebildğimiz (warwolf modundaki mekanik) mesela 770 de Charlemagne ye 1066 da Fatih William a gidebildiğimiz bir mod olsa aynı yeni bir oyun gibi olur.

Back
Top Bottom