Hatalar ve Buglar

Users who are viewing this thread

Hata bir;
Harezmşahlar Türk devletidir. Ama bu modda Harezmşahların giyimi kuşamı Arap-Eyyubi sayılmış. Bu tarihi gerçeklere aykırıdır ve Harezmşahlar için Türk kültürüne uygun yeni elbiseler eklenmelidir. Ayrıca Abbasi halkının da Eyyubi sayılması hata olmuş.

Hata iki;
Hanlardaki yoldaşlarla olan diyalogların neredeyse yüzde 95'i İngilizce hepsi Türkçeleştirilsin,tek kelime İngilizce oynamak zorunda olmayalım

Hata üç;
Kadın yüzlerinin hepsi neredeyse birbirinden türemiş gibi aynı. Çeşitlilik göstermeli. Aynı erkek yüzlerinde olduğu gibi kadın yüzleri de birbirinden farklılık gösterebilmeli ve etnik özellik çeşitlilik gösterebilmeli (Orta Asyalı,İskandinav,Arap gibi) çok çeşitlilik olsun yani hem erkek hem kadın için.

Hata dört;
Güzel olsun diye yeni dövüş tarzları yapmışsınız. Ama öyle hatalı ki bazen ben vurana kadar düşman benim canımı götürüyor. Hem farklı hem
oynanması rahat yeni tarzlar olsun.
şimdilik bu kadar hatırlayabiliyorum aklıma geldikçe hataları ve bugları yazmaya devam edeceğim
Saygılarımla  :grin: :grin: :grin:

Derebeyi olarak istifa ettiğimde bana ait olan topraklar da istifa ettiğim krallığa gidiyor, bunu nasıl aşarım?

Ayrıca kervansarayda yeterli paraniz yoksa ve maden falan almaya kalkarsanız yani o seçeneğe tıklarsanız tamamen kayboluyor bir daha alamıyorsunuz.

Ser Stoney said:
Derebeyi olarak istifa ettiğimde bana ait olan topraklar da istifa ettiğim krallığa gidiyor, bunu nasıl aşarım?
Bu normal oyunda da var. Hatta kral bak verdiğim toprakları geri alırım bi daha düşün minvalinde bişeyler söylüyordu. Bi kale yada şehir al tek başına sonra kraldan kendine iste. Sana çok toprak verdiyse senin çok toprağın var bunu da veremem al şu parayla idare et diyor. O zaman reddedip topraklarınla isyan edebiliyorsun. Kendi isteğinle bırakırsan topraklar iade oluyor.

itemler siyah oluyor haritanın bazı kısımları texture hatasından buna çözüm bulursanız sevinirim tek bu modta karşılaştım bunla ve hergün oynadığımda yapıoyr baştan açıyorum oyunu sürekli 10-15 kere günlük

Texture hatası item ve haritadaki görseller siyahlaşıyor bu hatanın giderilmesi lazım
Kendi krallık askerlerimizde standart tip var rasgele değil göz zenginliği kalmıyor orduda klonlanmış gibi hepsi :/

Back
Top Bottom