Hata Raporları

Users who are viewing this thread

kaçak avlama görevi geldi, nereye baksam adam yok. gece baktım gündüz baktım sağa baktım sola baktım her yere baktım ama gergin görünüşlü adamı bulamadım

Hocam ben Cem Sultan'ı kurtarma görevinde Bayındır Kaptan'dan aldığım görev üzerine korsanları öldürdüm.Sakız adasına gittim mağarada hacı ile de konuştum. Bayındır'a gidince görev devam ediyor hala üzerinde çalışıyorum diyor.Sıkıntı nedir burada?(sakız adasına dalarken yanımda bir hacı da katıldı savaşa öldü ondan olabilir mi ?)

4 gb ram ve 2 gb ekran kartım var ama oyun beni atıp duruyor bu bilgisayarımdan kaynaklı olabilirmi

Modu indirdim ve tıpkı dediğiniz gibi yaptım. Buraya kadar her şey iyi oyun da açıldı bir sıkıntı vermedi fakat sadece Svadya Krallığı Osmanlı şehirleri ile değiştirilmiş diğer krallıklar olduğu gibi hiçbir değişme yok. Yani ben Vaegir Krallığıyla savaşan bir yeniçeriyim şuan oyun allak bullak anlayacağınız. Lütfen yardım edin, Şimdiden teşekkürler.

oynarken köylere yada şehirlere yada savaşmak için yazılara basdığım zaman yani oynarken çalışmayı durdurdu hatası veriyor napıcam

Oncelikle problemim su karakterim erkek ve fatih suktan mehmet beni kafin (leydi)olarak gpruyir ve konusmalar ona gore sekilleniyor buraya yazip hortlatmak istemezdim konuyu lakin ne kadar arasam sıkıntı olmaz değip gecistirilmis fakat kadın karşıtı önyargı oldugu icin oyunda derebeyi olamiyorum.
Bi çözümü varsa yardim ederseniz sevinirim.
Karakter özellikleri
Nam 430
Onur 57
Idare hakkı 0 herhalde
Cinsiyet Erkek (!)
Edit:benim yerime bi feminist oynasaydı suan kan çıkmıştı  :grin:

Oyunda kaleye sahip olunca komiseri asker toplama görevine yolluyorum. Çıkan seçenekler Osmanlı, Veagir, Rodok, Nord felan filan ekstra devletler yok Karamanoğulları, Ramazanoğulları gibi ben Karamanoğulları askerleri ile oynamak istiyorum ama asker toplayıcı gönderemiyorum diğer seçeneklerde modun yapımcıları isimleri var bu nasıl bir garipliktir ?

yahudinin hazinesini gemiden almam istendi gemiye gitmek için kayığa binmek gerekiyormuş ben kayığa binmeden F tuşuna bastım kayık gitti.tab a basıp haritaya çıkıp tekrar göreve girdiğimde kayık geminin yanında gözüküyor

Oyuna girerken kaplamalar yükleniyor ekranında oyundan atıyor. Hata felan da vermiyor, direk oyundan atıyor. Önceki yanıtları okudum bilgisayar özellikleri ile ilgili demişsiniz. Fakat i5 7400, GTX 1060 Ti ve 8 GB RAM var. Ayrıca daha önce daha düşük özellikli bir bilgisayarda yüksek ayarda modu oynamıştım. Başka çözüm yolu var mıdır?

Öncelikle mod çok güzel bir kaç yüz saat oynadım :smile:
beğendiğim çok faktör var o yüzden beğenmediklerimi sıralıyorum;
- Osmanlı askerleri diğer krallık/beyliklere göre aşırı güçlü
- Ramazan oğulları süvarileri berbat piyadelerinin de silahları berbat çok sönük kalmışlar
- Karaman oğullarının süvarileri iyi düşünülmüş ama savaş meydanında çok pasifler piyadeleri yeterli güzel birde İbrahim Bey neden kalesinden dışarı çıkmıyor

Bende her şeyi seçiyorum kervana bin istanbula git diyorum runtime error veriyor kac aydir ugrasiyorum lutfen yardim edin

Cem sultanı kurtar görevini tamamlamak için bayındır kaptana gittim bana
Teslim olu  yada ölün diyor bi çözümü varmıdor yardom edin

Modu Oynarken Girişteki Gemi Muharabesi Oldu Ve Kaçacağım Ama Merakımdan Dolayı Biraz Dolaştım Ve Çıktım Flavio, İveş, Luki, Cem Sultan Ve Yağmacılar İle Konuşabiliyor, Luki İle Konuştuğumda Ormanlık Bölge Muhabbeti Oluyor Tunus Görevi Veriyor, Luki Ve Ya İveş İle Konuşunca "Şehzadeyi Ne Cüretle Kaçırırsınız" Diyorum Savaş Çıkıyor Cem Sultan İle Klasik "Teslim Olun Ya Da Ölün" Belki Easter Egg'dir Dedim Sandık Falan Yok .d

Modunuzu oynarken sürekli çalışmayı durdurdu hatası alıyorum hertürlü çözüm yöntemini denedim fakat olmadı windows 7 kullanıyorum çözümünü söylermisiniz?

Back
Top Bottom