Hata Raporları

Users who are viewing this thread

ya açıkcası hata raporu deil önerilere yazmam gerekirdi ama konu kilitlenmiş ben bir elazığlı olarak bingölü bile görüp harputu görmeyince çok kötü bir duruma düştüm cidden, Elazığ tarihine bakarsanız 4000 yıl evvele dayanır, malatyadan bile eski bir yerleşim yeri olan harput, bingölden büyük olan bir yer... bingol bile var ama Harput eklenmemiş, harput bir kaledir, köy bile değil.. trabzonun yanında nasıl rize kalesi varsa malatyanın yanındada o zamanlara göre harput kalesi olmak zorunda, Harput ve Elazığ hakkında vikileri okuyabilirsin dostum,

Ahmet abi ilk dediğin modu v2 yi indirip kurdum.sonra v2 50 yi dediğin şekilde yaptım khergit_armor_normalmap gibi bir hata verıor oyun açılmıor

Bilen yardımcı olabilir mi oyun 1.168 benim.Osmanlı senaryosu yüklüyorum modulese atıyorum fakat oyun içinde sürekli hata veriyor oyundan atıyor bir şey daha mı yüklemem lazım yoksa yanlış bir şey mi yaptım  :cry:

SELAMIN ALEYKÜM.. MODU YÜKLEDİM OYUNDAKİ KLASÖRLE DEĞİŞTİRDİM OYUN DEĞİŞTİ AMA ŞEHİR İSİMLERİ HALA PRAVEN vs. DEĞİŞMEDİ YARDIM EDİN NE YAPMAM LAZIM LÜTFEN :cry: :cry: :cry: :cry:

karakartal42 said:
SELAMIN ALEYKÜM.. MODU YÜKLEDİM OYUNDAKİ KLASÖRLE DEĞİŞTİRDİM OYUN DEĞİŞTİ AMA ŞEHİR İSİMLERİ HALA PRAVEN vs. DEĞİŞMEDİ YARDIM EDİN NE YAPMAM LAZIM LÜTFEN :cry: :cry: :cry: :cry:
Modu tam olarak kuramamışsınız. Tekrardan klasik warband modu kuruyormuş gibi kurun.

Merhabalar, öncelikle "HemŞehri(huseyinotlu12"ye sorumu cevapladığı için teşekkür ederim. Yeni bir sıkıntım var:
Yeniçeri Ocağı Ağası'na daha önceden görev sormuştum ancak meşgulüm seçeneğini işaretledim. Şimdi ise ne zaman selamlaşmadan sonra görev sormak istesem ya Çorbacı'ya gidip asker alma ve Yeniçeri duasına eşlik etme seçenekler çıkıyor. Ben tekrar görev nasıl alabilirim ?

Öncelikle merhaba güzel mod olmuş ama bende bazen oyun yükleme ekranında bazen de oyun içinde haritada dolaşırken mounth&blade warband durduruldu hatası alıyorum bunu sadece modlu oynarken alıyorum nativede herhangi bir sıkıntı yok yardımcı olabilir misiniz? Versiyonum 1.153

sistemde sıkıntı yapacagını düşünmüyorum 16 ram 4 ekran kartı var ama güncelleyeceğim teşekkür ederim

V2.5i yükledim ama oyuna girerken ayarlar yükleniyor kısmından sonra çalışmayı durdurdu hatası alıyorum 10a yakın modla oynadim sadece bu mod böyle ?? Çözümü varmı bir yerde yanlışlık mı yaptım tüm ayarları en dusuke dd indirdim hatanin çözümü ?

MetehanCicek said:
KARDES MODU YENI KURDUM OYUNUN HARITASINA CIKDIGIMDA TESTURE MAP HATASI ALIYORUM OYUNDAN ATIYOR YARDIM

Ya dosyalarda bir eksiklik var ya da bilgisayarın yeterince güçlü değil. Yeniden kurup ayarları biraz düşererek girmeyi dene.

Merhaba , kıbrısa giderken denizde tapınakcılar saldırdı denizde oyunun basıydı esir düsdüm daha kurtulamıyorum öyle denizde dolanıp duruyor bırakmıyor sorunu çözün tesekkürler

oynamak istediğim mod vardı isim vermiyim onları yükledim hata verdi başka mod yükledim yine hata verdi bu mod aklıma geldi zaten ben bu modun v1 ini oynadım v2 yş oynadım v2.5 i oynamadım herhalde version 1.168 yetermi version :grin: :lol:

ya hocam 2.5i yükledim ben ancak istanbula gittiğimde şehir merkezine gir diyorum oyun hata verip kapanıyor bi yardımcı olursan sevinirim

Akıncı senaryosunda sırp kahramanlarını öldürdüm fakat malkoçoğluna gittiğim zaman görevi bitiremiyorum

Kudüsü kuşatıyorum en son herkesi öldürünce bu yazıyı okumamalıydın diyor devam ete basıyorum ama ilerlemiyor oyun orada kalıyor ne yapacağım ?

Back
Top Bottom