Hata Raporları

Users who are viewing this thread

Sırp isyanından sonra sayıları bir hayli azalıyor isyandan dolayı. Bu da modun oyun süresini uzatmak ve oyunu zorlaştırmak için bilerek yaptığımız bir şey.

Peki nasıl yükleyecegim 1.1 sürümlü oyunun üzerine 1.168 patch mı uygulayacagım yoksa oyunu silip 1.168 oyununu mu yükleyeceğim?

1350C01BB69E572517BCA66E7CC8A162EC79D3D4
yeşil benim,mavi düşman takım,mavi takım olan turlarda mavi takımdan bir kişi böyle kalıyor hiç hareket etmiyor

Şimdi denemek için 2 turnuvaya girdim biri Diyarbakır'da(Akkoyunlu Devleti)(sadece ok ve cirit veriyorlar turnuvada) ve Budapeşte'deydi(Macar Krallığı).Sorun olmadı.

Çepni said:
daha önce bu soru sorulmuştu ama cevabı hatırlamıyorum padişah beni bayan olarak görüyor ne yapmam lazım ?
O nativede de bulunan oyunun meşhur buglarından birisi.

WarbandPlayer said:
Şimdi denemek için 2 turnuvaya girdim biri Diyarbakır'da(Akkoyunlu Devleti)(sadece ok ve cirit veriyorlar turnuvada) ve Budapeşte'deydi(Macar Krallığı).Sorun olmadı.
Turnuva itemler krallığın kültürüne göre şekilleniyor.

Vecury said:
Çalışmayı durdu hatası alıyorum bu ilk başta olurken bazende oynarken oluyo :meh: :!: :?:
aynı şekil hata bende alıyorum
Pc özellikleri
Ram:3 gb
İşlemci: İntel Pentium(R) Dual-Core CPU E6300 @ 2.80Ghz 2.80 Ghz
Ekran Kartı:AMD Radeon HD 6800 Series
64 Bit işletim Windows 7 Ultimate

Radamon said:
Vecury said:
Çalışmayı durdu hatası alıyorum bu ilk başta olurken bazende oynarken oluyo :meh: :!: :?:
Bilgisayarının sistem özellikleri mod için yeterli olmayabilir. Sistem özelliklerini bir yazar mısın ?

Laptop
Ram:8gb
İşlemci:İntel Pentium(R) CPU E6300 @ 2.20Ghz 2.20 Ghz
Ekran kartı:intel hd
Windows 7 home basic 64 bit
bunlar yani

Back
Top Bottom