Haritada donma sorunu

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.

henchboi31

Recruit
Uygunsuz içerik
Merhabalar sistemimin özellikleri bannerlordun istediklerinden fazla ve yüksek ayarlarda bile savaşlarda çok rahat yüksek fps ler alıyorum fakat haritada anlık fps düşüşleri yaşanıyor bi nevi donuyor saniye başı. İlk save açtığımda olmuyor fakat oyunda ilerledikçe artıyor bu kasmalar. Korsan olarak 1.4.1 sürümünü indirmiştim bu sorundan sonra şimdi 1.4.2 yi indiriyorum ama oda olmazssa varmı bu duruma bi çözümü olan??? (Oyun ssd ye kurulu)

Merhabalar sistemimin özellikleri bannerlordun istediklerinden fazla ve yüksek ayarlarda bile savaşlarda çok rahat yüksek fps ler alıyorum fakat haritada anlık fps düşüşleri yaşanıyor bi nevi donuyor saniye başı. İlk save açtığımda olmuyor fakat oyunda ilerledikçe artıyor bu kasmalar. Korsan olarak 1.4.1 sürümünü indirmiştim bu sorundan sonra şimdi 1.4.2 yi indiriyorum ama oda olmazssa varmı bu duruma bi çözümü olan??? (Oyun ssd ye kurulu)
Orijinal al bence oyunu hem TaleWorlds'a katkın olur ama etki edermi bilmem hiç bir streamer yayında bile kasma yaşamıyor orijinal oyunları var

Orijinal al bence oyunu hem TaleWorlds'a katkın olur ama etki edermi bilmem hiç bir streamer yayında bile kasma yaşamıyor orijinal oyunları var
oyun parasının karşılığını haketmiyor aga sırf işin içinde 1-2 tane türk var diye bu oyuna okadar veremem. Belki ilerde tam sürüm olursa :grin:

Paşamız torrent indirdiği Bannerlord'dan şikâyetçi ?? Tamam bi Technopat kuralları beklemiyoruz da korsan kullandığın oyunun platformunda yardim postu da açmazsın yuhh ulan yuh. Hadi sen açtın konular onaydan geçmiyor demek ki nasıl onaylanıyor bu. Sorunun ise korsan olmasından korsan versiyonlarda sefer haritasında donmayı yüzlerce kez duydum ben bahsettigin sürümde sefer haritasında 80 90 fps alıyordum.

Rapor edin geçin. Yarın görünce gerekeni yaparlar. Adamlar bilgisayar programı mı şak diye hemen tespit edip ceza verecekler, bekleyin hele :grin:

ben bi konuya gülücük koydum diye saati dolmadan spam diye kaldırıyolar
adam bilgisayar mı hemen gördü

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom