Hangi Serinin Multiplayerını Oynasam

Hangi Serinin Multiplayerını Oynasam

• Warband

Votes: 12 75.0%
  • Wfas

Votes: 4 25.0%

• Total voters
    16

Users who are viewing this thread

Sungur

Sergeant
Evet arkadaşlar ben pcmin formattan gelmesini bekliyom bundan sonra fazla sp oynamam hep multi oynarım ama WARBANDIN MI?
Yoksa WFAS INMI? Multisini oynasam karar veremedim :roll: yardımcı olurmusunuz

Code:
wfas oyna istersen ama senin kararın.   Neden wfas dersen ise çünkü ateşli silahlar ve devlet isimleri güzel.

eğer biliyorsan warbandda c-rpg mod (sadece multiplayer için) oyna bence gerçi level 1 den başlıyorsun item almak için biraz para yapman ve gücünü kazanman içinse level atlaman lazım zaman alıyor ama bir dene derim bir zamanlar çok eğlenceliydi şimdilerde oynayan kişi sayısı azaldı ama kullanabileceğin zırh ve silahları görünce baya bi gaza gelirsin. Wfas a gelince ne biliyim bana multisi çok kolpa geliyor ...

Warband'da cidden  iyi oyuncular var ancak yaz geldiği için İyiler-Yeni başlayanlar-Troller bir arada olacak. Yani yazın gerçek oyuncular bulabileceğin gibi Berbat oyuncularda bulabilirsin. Ama önerim genede Warband.

Ateş ve kılıçta ise Tüfekte çok iyi olanlar var. Oyuncular harbi kaliteli. Elit sınıf Ateş ve Kılıç oynuyor sanki :razz: ama o kadar usta değiller. nedeni Tüfekler Piştovlar en iyi savaşın bile içine ediyor. ama önerim genede Ateş ve Kılıç.

Kısaca 2'side oynamaya değer.

Aman aman Persisten World gibi rol yapma modlarından uzak dur. WB'in Native sunucularında takıl, çok iyi. Ama dediğim gibi rol yapma modlarından uzak dur.

Sungur said:
o dedigin modda level mi var
dostum bu modla ilgili ayrıntılı bilgiyi forumda bulabilirsin ancak kısaca açıklamam gerekirse...

c-rpg modda level 1 olarak başlıyorsun oyuna ve serverlarda savaştıkca xp kazanıp sürekli level atlıyorsun... level atladıkça kendi kafana göre karakterinin özelliklerini ayarlıyorsun ve oynadıkça altın kazanıyorsun bu altınlarla modun sitesinde bulunan menü üzerinden karakterinin özelliklerine uygun birçok çeşit silah zırh v.s. alabilmen ve bunları istediğin gibi karakterine sabitlemen mümkün.. sitede aldığın itemler hemen oyundaki karakterinin envanterine aktarılıyor...ilk başlarda çok dayak yersin ama bir zaman sonra eğer iyi bir oyuncuysan baya bir zevk alırsın... sağlam iki tane türk klanı var oyunun sitesini araştır istersen www.c-rpg.net. eski oyuncuların çoğu bıraktı ama hala birçok oynayanı var...

Ayrıca pw mod gibi amelelik yapmıyorsun ... bencede pw modla zaman kaybetme aksiyon istiyorsan c-rpg iyi bir seçenek... sen bilirsin

Aksiyon isteyen cRPG girebilir, ben şahsen aktif oynuyorum, gayet hoş.

PW de gayet başarılı bir mod fakat ana fikrini anlamakta zorluk çeken arkadaşlar var, ama PW'de ilk girişte amelelik yapmak gerekiyor ki uzun bir olay değil, ha arkadaş varsa para atar bir krallıkta asker olarak da başlayabilisiniz.

Ama bu modları böyle anlatamaz kimse, tamamen farklı modlar, bence ikisini de indir dene, bir zarar verecek değil ya. 

Back
Top Bottom