Hangi oyunları kaldırır

Users who are viewing this thread

Hasan paşa

Banned
Arkadaşlar şimdi oyun yüklemeye korkuyorum ama yinede bir sayıyım sistem özelliklerim sayım.

İşlemci : Intel (R) Pentium (R) D CPU 3.20 GHZ 3.20 GHZ
Ram : 1gb
Sistem türü : 32 bit

Midtown Madness,Maria,Metin2 :smile:

O Tarz ama WalkingSun dediği gibi fazla şey bekleme,yenilemen iyi olur.

4GB Ram'yükselt.
Ekran Kartı 512MB,Onu 1GB Yap En Az(Maddiyetine Göre)
Söz Konusu İşlemcini i3 Yapabilirisin Veyahut İ5 ( Maddiyetine Göre)
Anakart Gigabyte

Yeniden Düzelt İşte Fazla Oyun Oynayamazsın :smile:

Kamarow said:

4GB Ram'yükselt.
Anakart Gigabyte

Babamı ikna etmem lazım  :grin:

Son 5-6 yıl içinde çıkan oyunların çoğunu kaldırmaz büyük olasılıkla. Çok güzel eski oyunlar var onlara yönel derim ben. RPG seviyorsan Oblivion, Morrowind, Baldur's Gate, Neverwinter Nights gibi çok kaliteli oyunlar var. Telltale Games'in oyunlarını da kaldırabilir ama emin değilim. Kaldırırsa Telltale Games'in The Walking Dead ve The Wolf Among Us'ı oyna çok iyi oyunlardır.

Mosin Nagant said:
Son 5-6 yıl içinde çıkan oyunların çoğunu kaldırmaz büyük olasılıkla. Çok güzel eski oyunlar var onlara yönel derim ben. RPG seviyorsan Oblivion, Morrowind, Baldur's Gate, Neverwinter Nights gibi çok kaliteli oyunlar var. Telltale Games'in oyunlarını da kaldırabilir ama emin değilim. Kaldırırsa Telltale Games'in The Walking Dead ve The Wolf Among Us'ı oyna çok iyi oyunlardır.
Sağol kardeşim yorumun için.

Hasan paşa said:
Kamarow said:

4GB Ram'yükselt.
Anakart Gigabyte

Babamı ikna etmem lazım  :grin:

İnşallah ikna olur baban :grin:

Gangland'ı oynatır gibi, strateji-rpg tarzı, çok zevkli oyundur. Bulabilirsen Northland'i de rahatlıkla kaldırır; Port Royale 1 ve 2'de olabilir. Gothic serisini ve GTA Vice City'i de kaldırabilir belki.

İşlemcin kötü değil. Age of empires 3(en düşük ayarlarda) , battle for the middle earth 2, gta vice city , gta san andreas, need for speed(yeni olanlar hariç.) bunları kaldırır.

Bu arada bilgisayar toplıyacaksan sakın kamarowun dediği gibi yapma :smile: 

Ben bu tip eski pclerden çok iyi anlarım
Hatta benim pc seninkinden çok daha eski  ,çok oyun yüklemişliğim var

Mesela  iyi bir netin varsa  al bi Battlefield 2 orta ayarlarda  çok rahat oynarsın  multiplayerıda çok güzel
Need for speed Most Wantedı da orta ayarlarda  kasmadan çalıştırırsın
Bunun gibi  mesela  Call of duty 2 çok rahat çalışır,
Bunun gibi oyunlar çalışır

Ayrıca Bence senin pc Battlefield 3 düşük ayarlarda çalıştırı gibime geliyor fakat  .Düşük  ihtimal.(CİDDİYİM)

Bana güven ben yıllarca  dandirik bi bilgisayar oyun oynadım .Bu pclerde  tecrübeliyim  :smile:
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Ha bide son olarak bir  program var  çalışmayan oyunların  gereksinimlerini düşürerek  eski pclerde oynatıyor
Mesela  ben  o programlar  2000'lik pc de  Just  Cause yi kasmadan oynadım  :grin:

Programın adı  3D Analyze  (Kesinlikle indir  ,Şiddetle tesviye edilir  :grin:)

Bu bilgisayar da rahat oyun oynamak istiyorsan Onlive kullanabilirsin.Tek şart hızlı bir Internet

colombos said:
Bu bilgisayar da rahat oyun oynamak istiyorsan Onlive kullanabilirsin.Tek şart hızlı bir Internet
Hızlı bir internete sahibim ama babam izin vermedi  :grin: ömrümüzün sonuna kadar böyle idare edicez

Hasan paşa said:
colombos said:
Hızlı bir internete sahibim ama babam izin vermedi  :grin: ömrümüzün sonuna kadar böyle idare edicez
Onlive dan oyun oynamak için bilgisayarının interneti açması yeterli

Back
Top Bottom