Hangi Krallık?Hangi Şekilde Başlayacağım?Ne Olacağım?

Users who are viewing this thread

Kardeş birincisi vaegir krallığı oyundaki en güçsüz krallıktır çünkü vaegir krallığı taktik yaptığından askerler lordu izler lord saldırı emri vermezse çok çabuk dağılırlar onun için vaegir krallığına çok iyi dememek gerekir ama vaegirinde tabi askerlerinden güçlüleri var mesela vaegir muhafızı veya şövalyesi meydan savaşlarında işinize yarar ama vaegir krallığı kolay bir rakiptir

abi burda birisi hala hayattaysa bisey soracam sizce bu karakter nasıl ben hep böyle yapıyorum? Erkek>Fakir Düşmüş Asil>Bozkır Çocuğu>Şövalye Silahtarı>Kişisel İntikam

usta ben sarranid oynuyorum çünkü yanda kergit ve rodok var bu iki yerden asker alıyorum todokların yarısını piyade geri kalanını arbaletçi yapıyorum kergitde de kargıcı yapıyom çoğunlukla ara sıra okçu yapıyorum sarranid den de okçu alıyorum savaşta ilk rodok piyade önde arkasında sarranid okçusu arkasında da rodok olçudu yapıyorum atlılar ile de beni takip et diyip arkalara kaçıyom tam karşıdaki askerler durdu mu atlılar hücum diyom böylece adamın içinden geçiyom :grin::grin::grin::grin:

Back
Top Bottom