Hangi kılıcı kullanıyorusunuz?

Currently viewing this thread:

Burak0320

Sergeant
M&BWBWF&SNW
hüseyin_emre said:
Sarranid muhafız kılıcı. Bir türlü dengeliden yukarı bulamıyorum  :roll:
30-40 tane kaçağı 8-10askerle kesersen belki bulursun bende 40 küsür bozkır haydutu kestim ustaişi göçer kılıcı buldum.  :mrgreen:

emRHan

cRPG dahil mi?
Dahilse Great Danish Sword

Native ise elbette ki p*ç kılıç :cool:

KesKin

Banned
WBWF&S
P*ç kılıcı Türkçe yamada Savaşçı kılıcı veya asker kılıcı olarak geçiyor(fs de) sadece ingilizcesinde bastard sword oluyor  :mrgreen:

Apox

Dıııt! Yanlış cevap, bahsettiğiniz piç kılıcı Tek ve Çok Oyunculu Oyun'daki Uzun Battal ve Battal Kılıçlardan başka bir şey değil.

KesKin

Banned
WBWF&S
Ben de onu diyorum işte, ingilizce dil seçeneğiyle oynuyorken bastard sword ama Türkçe yama yükleyince adı değişiyor

TA_OB_ibrahimbugrahan

Usta işi Elit pala
İkinci tercihim : Tek elli muharebe baltası 37k .

Edit: Vergi toplarken isyan çıkaranlarada Ana işi Sopa tercihim .

Bastard'da kastedilen bir boyut kavramıdır.Orta ile büyük arasında bir tabirdir.Ama Türkçe'de her şeyin tam karşılığı olsun diye eskiden Sword Of War için kullanılan Battal, artık Bastard için kullanılıyor.

Atilla__Han

Banned
Snowyboy said:
Atilla__Han said:
hayır kılıç varya hani muhteşem yy deki kanuninin kılıcına benzeyen hani haritaya saplıyordu :grin:
şemsir

hiç şemşire benzemiyor kanunideki kılıç. şemşir daha bükük oluyo. bi incele istersen dizinin başlangıc reklamlarını tam warbanddeki elit palaya benziyor kanuninin kılıcı

TA_OB_ibrahimbugrahan said:
Usta işi Elit pala
İkinci tercihim : Tek elli muharebe baltası 37k .

Edit: Vergi toplarken isyan çıkaranlarada Ana işi Sopa tercihim .

o usta işi elit palayı usta işi ağır süvari kılıcını ararken gezmediğim yer kalmadı hiç bulamadım sen nerden buldun acaba :grin:

Top Bottom