HANGİ ŞEHİR GÜVENLİ HANGİSİ DEĞİL ?

Users who are viewing this thread

Burak Pala said:
Felix said:
https://forums.taleworlds.com/index.php/topic,267749.930.html
Kardeşim böyle bir rehber var mı ben bulamadım açıkçası ? Ticaret Olarak  :party: :party: :party: :party: :party: :party:
Ticaret olarak lordların etrafta ne kadar gezinmesine göre değişiyor. Az gezen lordun kalesinin etrafı daha çok hırsız dolar.

Sertity said:
Burak Pala said:
Felix said:
https://forums.taleworlds.com/index.php/topic,267749.930.html
Kardeşim böyle bir rehber var mı ben bulamadım açıkçası ? Ticaret Olarak  :party: :party: :party: :party: :party: :party:
Ticaret olarak lordların etrafta ne kadar gezinmesine göre değişiyor. Az gezen lordun kalesinin etrafı daha çok hırsız dolar.
Saol  :grin:

Yok ya hayır gezmeyle aşırı ilgisi yok , haydutların sığınakların spawn olduğu en yakın şehir her zaman o ülkede çok darbe yiyor. En tehlikelisi Ichamur şehri oyunun en saglam lordlarından Tonju Noyan şehrin sahibi ama yaklaştırmıyorlar en tehlikeli bölge ise sarannidin ahmerad tarafı gerçekten çok haydut spawnoluyor...  :grin: En güvenli şehirde Yalen Şehri'dir sanırım

Burak Pala said:
Yalen de güzel ticaret yok

Zaten güvenlikten bahsettim , ticaretin dibine vuran en iyi vergi kaldırabileceğiniz şehir '' Veluca Şehri '' dir. Tabi her şehri görevlerini yapa yapa Lonca Başkanına yardım ede ede geliştirip alınan vergi yi arttırabiliyoruz fakat en iyi üretim sürekli Veluca da '' Shariz Şehri '' de güzel ticaret sahibidir. Özellikle çevresi temizdir fazla haydut göremezsiniz ( Sarannidin geneline kıyas ile ) .

JanTau said:
Yok ya hayır gezmeyle aşırı ilgisi yok , haydutların sığınakların spawn olduğu en yakın şehir her zaman o ülkede çok darbe yiyor. En tehlikelisi Ichamur şehri oyunun en saglam lordlarından Tonju Noyan şehrin sahibi ama yaklaştırmıyorlar en tehlikeli bölge ise sarannidin ahmerad tarafı gerçekten çok haydut spawnoluyor...  :grin: En güvenli şehirde Yalen Şehri'dir sanırım
Ahmerrad şehrinin etrafıda çok rahatsız edici olabiliyor.  :???:

Istanbul, Sur içi... Eski bizans kalesi içi yani. Topkapı, aksaray, Kumkapı...
Her türlü kapkaç, haraç, hırsızlık, üçkağıtçılık, zina, dilencilik, eylem, trafik, rüşvet... Her ırktan var, aksaraya gelince ülke sınırını geçtim diyosun...
En güvenli yer ise beta sürümündeki kale, girişi çıkışı yok. Sadece 4 duvar :mrgreen:

Back
Top Bottom