Handa İçe Sorunu

Users who are viewing this thread

Arkadaşlar module_systemden handa insanlara içki almanın fiyatını 500 dinar yaptım.Fakat Oyuna Girdiğimde artık içki ısmarlama  seçemeği çıkmıyor yardım edin lütfen

Her hangi bir şeyi sildin mi? Diyaloglardan vs. Yoksa sadece sayıyı mı değiştirdin? Txt üzerinden de yapılabiliyor, TweakMB ile de. Böyle küçük kodlamalar için txt kullan. O en düzgünü.

:razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

Swadian_Bandit123 said:
Arkadaşlar module_systemden handa insanlara içki almanın fiyatını 500 dinar yaptım.Fakat Oyuna Girdiğimde artık içki ısmarlama  seçemeği çıkmıyor yardım edin lütfen
Hangi kodu nasıl değiştirdiğini yaz.

[anyone,"tavernkeeper_buy_drinks",
  [
    ], "Of course, {my lord/my lady}. I reckon {reg5} denars should be enough for that. What should I tell the lads?", "tavernkeeper_buy_drinks_2",[
        (assign, "$temp",500),
        (assign, reg5, "$temp"),
        ]],                                                          Bu kodu 1000 yerime 500 yaptım acaba boşluk bırakmayı falan mı unuttum ?

Swadian_Bandit123 said:
  [
    ], "Of course, {my lord/my lady}. I reckon {reg5} denars should be enough for that. What should I tell the lads?", "tavernkeeper_buy_drinks_2",[
        (assign, "$temp",500),
        (assign, reg5, "$temp"),
        ]],                                                          Bu kodu 1000 yerime 500 yaptım acaba boşluk bırakmayı falan mı unuttum ?
Virgül parantez falan eksik mi bir bak. Bir de frozen'ın dediği gibi diyoloğun çıkması için en son içki ısmarlamandan sonra 24 saat geçmesi gerekiyor.
Code:
   [
        (assign, "$temp", 500),
        (assign, reg5, "$temp"),
        ]],

Back
Top Bottom