Hala Ateş Kılıç Oynayan Var mı ?

Users who are viewing this thread

Selam arkadaşlar.Eminim hepiniz hala mount blade oynuyorsunuzdur.Çoğunlukla warband biliyorum.Ama hala ateş kılıç oynayan online falan takınlan varmı  :?: :?: :?: Bide bi mod önerin ateş kılıç a :grin:

ben nadiren kuşatma giriyom pek olayı kalmadı gibi oldu oyun ama tabi güzel bir oyun ayrıca fazla modda bulamazsın fire & sword için benim önerim enchantedle falan oyna :grin:

Zaten en iyi ve en güzeli söylediğin o mod açıkcası o modu kullanıyorum.
Ama biliyormusun bilmiyorum.
Battal Gazi Kurşun ve Ok modu çıkacak gerçekten güzel olacağa benziyor.
Bu arada Mp takılırmısın ?

Yok ya Wfas multisi sıkıcı sg iyi ben mülkiyi NW den atıyorum.
NOT: Not o iletiyi yazdıktan 1 gün sonra nw ye tam anlamıyla başladım. Şimdi general sağolsun sadece Nw oynuyorum. Zula csgo falan bıraktım şade nw keşke aynı tadı wfas da verse. :sad:

Hemrecim sıkıyor valla 1k saat oynayınca mp de sıkıyor sp de sıkıyor ama kişiden kişiye değişir. İlk başladıpımda çok oynuyordum warbandı ama sonra wfas ı gördüm pek sarmadı bence kimsenin oynamamsı normal. Warbandtaki zevki maalesef vermiyor.  :cry:

WFaS'ta hileci olabileceğini sanmıyorum şu saatten sonra. Sunuculara girenler birbirini tanır. Belli adamlar belli istatistik yapar. Ayrıca WFaS'a olan ilgi düştüğü için oyun şu anda en romantik oyunculara kaldı ve kesinlikle keyiflidir çok oyunculu oynamak. Hem bu klasik WFaS'cılarla daha çok keyif alırsınız.

Tek oyunculu için mod çıkrıyorum zaten ve bug denilen şeylerin bir kısmını düzelttim. Eğer bug görürseniz tek oyunculu kısmında bana söyleyebilirsiniz. %99.99 düzelir.

İşin özü fikrinize sonuna kadar saygı duyarım ama WFaS çok oyunculudan kesinlikle keyif alırsınız.

Tüfekçi Başı said:
WFaS'ta hileci olabileceğini sanmıyorum şu saatten sonra. Sunuculara girenler birbirini tanır. Belli adamlar belli istatistik yapar. Ayrıca WFaS'a olan ilgi düştüğü için oyun şu anda en romantik oyunculara kaldı ve kesinlikle keyiflidir çok oyunculu oynamak. Hem bu klasik WFaS'cılarla daha çok keyif alırsınız.

Tek oyunculu için mod çıkrıyorum zaten ve bug denilen şeylerin bir kısmını düzelttim. Eğer bug görürseniz tek oyunculu kısmında bana söyleyebilirsiniz. %99.99 düzelir.

İşin özü fikrinize sonuna kadar saygı duyarım ama WFaS çok oyunculudan kesinlikle keyif alırsınız.
Komutan kısmında aldığım zevki hi bir oyunda almadım mesela

Sıralamak Gerekirse ama hepsinin değeri birbirinden farklı  :ohdear:
1- Warband nativ
2-Ateş Ve kılıç nativ
3-Napolyon savaşları
4-Viking conquest

Hemre said:
Sıralamak Gerekirse ama hepsinin değeri birbirinden farklı  :ohdear:
1- Warband nativ                                                   
2-Ateş Ve kılıç nativ
3-Napolyon savaşları
4-Viking conquest
Sarma açısından şahsen şu:
(Kötü bilgisayarda)                                                                                                          (İyi bilgisayar)
1. Warband Native                                                                                                            1. Viking Conquest (İngilizcesi ortalamaysa/
2. Warband modları                                                                                                              çevirebilecek kadarsa)
3. Warband Napoleonic Wars                                                                                              2. Warband Mordları
4. WFaS                                                                                                                            3. Warband Napoleonic Wars
5. Vilking Conquest                                                                                                            4. WFaS

Beni ilk başta Warband Native sarmıştı, zaten çoğu kişiyi de o bağımlı etmiştir oyuna

Back
Top Bottom