Halısaha videoları

Users who are viewing this thread

Lucon said:
Hocam yalnız şike var orada?  :mad:  :meh:
Ya evet 2.golümde ben de yelekli takım oyuncusuyun onu belirtmemişim. Artık açıklamalar kısmına yazdım ??.(Teşekkür ederim izleyen herkese ?)
Bir de bir şey sormak istiyorum ilk goldeki efekt videoyu kötüleştiriyor mu sence, sizce? Movie makerde görünce hoşuma gitti, kullanmak istedim bana güzel geldi ama ben videonun(golün) orijinal halini biliyordum izleyen bilmiyor.

doclock4715 said:
Lucon said:
Hocam yalnız şike var orada?  :mad:  :meh:
Ya evet 2.golümde ben de yelekli takım oyuncusuyun onu belirtmemişim. Artık açıklamalar kısmına yazdım ??.(Teşekkür ederim izleyen herkese ?)
Bir de bir şey sormak istiyorum ilk goldeki efekt videoyu kötüleştiriyor mu sence, sizce? Movie makerde görünce hoşuma gitti, kullanmak istedim bana güzel geldi ama ben videonun(golün) orijinal halini biliyordum izleyen bilmiyor.

:smile: :smile:

Bence her şeyi doğrudan sade bir şekilde yapmalıydın, yani ufak tefek düzeltmeler dışında öyle efektlere pek gerek yok, sonuçta Futbol bu :smile:

Evet galiba sade daha iyi bir seçim olabilir. Yakın zamanda bir iki video daha paylaşmayı düşünüyorum muhtemelen onlarda kullanmam ama bazılarında yine kullanmayı tercih edeceğim. Çok teşekkür ederim ilgin alakan için ?.

Bu tarz videolara bu tarz efektler yakışmıyor. Yavaşlatma, zoom vs. deneyebilirsin ama görüntü ile, renklerle vs. oynamamanı tavsiye ederim.

Kirigaya Kazuto said:
Bu tarz videolara bu tarz efektler yakışmıyor. Yavaşlatma, zoom vs. deneyebilirsin ama görüntü ile, renklerle vs. oynamamanı tavsiye ederim.
Evet bundan sonra farklı bir şekilde kullanmayı tercih edeceğim. Efekt hakkında olumlu bir geri dönüş yok  :mrgreen:. Bir sonraki videoda normal halini koyup ekstra kısmında efektli halini koyacağım yüksek ihtimallle.
Yavaşlatma, zoom gibi olaylara şuan için bilgim yetmiyor ama yanlış bilmiyorsam telefondaki uygulamalarla bile yapılabiliyormuş. Telefonumda yüklüler ama üzerlerine pek düşmedim. Bir ara öğrenirsem iyi olur.

a kind of Felix said:
şu arapça şarkı mı neyse artık futbol videolarının milli marşı oldu. uçmalı kaçmalı hareketlerinin devamını dilerim
Yaa evet bu şarkı çok popüler bir şarkıydı. Biraz modası geçti gibi ama benim hala hoşuma gidiyor :grin:. Uçmalı kaçmalı hareket benzetmesi çok hoşuma gitti  :grin: :grin: :grin: Annemde zıplıyon falan diyordu ehueuhe :grin:

Bu arada ilginiz için çok teşekkür ederim. Bu beni mutlu etti ve ediyor :grin:

Back
Top Bottom