haç

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.

iplemez

Recruit
Old Guard
merhaba svadya kalkanında ve kaskındaki haç yüzünden svadya seçmek istemiyorum. çok geç olsa da bu konuya bir el atmanızı istiyorum. ve bannerlordda bu hassasiyeti göstermenizi istiyorum. lütfen oyunun içine dini semboller yerleştirmeyin.

gönül isterdiki herkes bu hassasiyeti göstersin. ama olmuyor işte.

iyi günler.

sorduğunda muhtemelen "müslümanım" diyecek bir insanın hristiyan sembolleri taşımak istemeyen bir müslümana "komik" demesi de ironik. müslüman değilsen de kimliğindeki "müslüman" yazısından şikayetçisindir. arada pek bir fark yok.

Cevap yazayım dedim, sonra fark ettim ki zaman kaybından başka bir şey değil. Eminim ki şu konuyu bir geliştirici okusa sayende sağlam güler. İyi eğlenceler. :grin:

iplemez said:
merhaba svadya kalkanında ve kaskındaki haç yüzünden svadya seçmek istemiyorum. çok geç olsa da bu konuya bir el atmanızı istiyorum. ve bannerlordda bu hassasiyeti göstermenizi istiyorum. lütfen oyunun içine dini semboller yerleştirmeyin.

gönül isterdiki herkes bu hassasiyeti göstersin. ama olmuyor işte.

iyi günler.
Sen de o miğferi alma o zaman. Sonuçta Svadya’nın temeli haçlı seferlerine katılan İngiliz-Fransız-Alman uluslarına dayanıyor.

madem itemlere dini sembol işleyecektiniz sarranide hilal, rodoğa mars, vaegire erlikhan, norda da mjöllnir sembolü koysaydınız. bu oyunu herkes oynuyor. ya hepsini koy ya hiç birini.

iplemez said:
madem itemlere dini sembol işleyecektiniz sarranide hilal, rodoğa mars, vaegire erlikhan, norda da mjöllnir sembolü koysaydınız. bu oyunu herkes oynuyor. ya hepsini koy ya hiç birini.

İskandinavlar savaşları Thor'un çekici ile mı kazanıyordu?

Her şeye takılırsanız dünya hiç bir zaman sizin istediğiniz gibi olmaz. Haç işaretini sevmiyor musun? Bakış açını değiştirip onu orta parmak olarak gör.

norddaki odhinn kargasını da unutmuşum.

aslında bana kalırsa ırklar tamamen hayali olmalı. tabi biz uyuyan bir dünya olmasaydık ırklar hayali olmak zorunda kalacaktı. ama ne yazık ki ninemize tecavüz eden adamların ırkını seçip islamın doğuşuna vesile olmuş diğer ırkı öldürüyoruz.

uyuyan sadece biz değiliz, bütün dünya uyuyor.

rome totalwarda isa aleyhisselama savaş açmış olan romayı seçip kartacanın felan üstüne yürüyoruz.

bazıları dünyadaki insanları ikiye ayırıp şöyle diyor;

"uyuyanlar ve uyanık olanlar"

biz uyuyanlar olarak amerikan üretimi fpslerde islama karşı savaşıyoruz.

gelirinin tamamı israil ordusuna bağışlanmış olan coca colayı içiyoruz.

selçukluların 8 cennet sembolü olarak kullanageldiği sekizgeni küllük yapmışız.

davudun kalkanı da ona keza küllük olmuş.

tabanında friday ya da Allah yazan çorap, terlik ve ayakkabı giyiyoruz.

bir zamanlar fatih camii yapılırken zamanın papası bir taş gönderip "emeğimiz geçsin" diyor. padişah taşı kırdırttığında içinde haç buluyorlar.

bu kısa hikayeyle anlatmak istediğim. haçlının savaşı her alanda sürüyor. müslümanlar gibi muharebe cihadı yapmıyorlar sadece.

bunları göre göre alışırsınız. alışmışsınız da zaten. ifade şu;

"ne var... altı üstü çarpı..."

bir hassasiyet ölçümü:

türk bayrağında ne var? altı üstü hilal ve yıldız.

dokundu mu?

peki hangi kuzey ırak kürdü evinin balkonuna türk bayrağı asar?

yahut hangi türk balkonuna kürdistan bayrağı asar?

ya da alman?

ingiliz?

amerikan demicem çünkü odasına asanı gördüm.

aah ah...

şöyle bir tekrar baktım da...

ben oyunu bırakıyorum.

7 senedir aklım neredeydi...

hadi selametle.

iplemez said:
norddaki odhinn kargasını da unutmuşum.

aslında bana kalırsa ırklar tamamen hayali olmalı. tabi biz uyuyan bir dünya olmasaydık ırklar hayali olmak zorunda kalacaktı. ama ne yazık ki ninemize tecavüz eden adamların ırkını seçip islamın doğuşuna vesile olmuş diğer ırkı öldürüyoruz.

uyuyan sadece biz değiliz, bütün dünya uyuyor.

rome totalwarda isa aleyhisselama savaş açmış olan romayı seçip kartacanın felan üstüne yürüyoruz.

bazıları dünyadaki insanları ikiye ayırıp şöyle diyor;

"uyuyanlar ve uyanık olanlar"

biz uyuyanlar olarak amerikan üretimi fpslerde islama karşı savaşıyoruz.

gelirinin tamamı israil ordusuna bağışlanmış olan coca colayı içiyoruz.

selçukluların 8 cennet sembolü olarak kullanageldiği sekizgeni küllük yapmışız.

davudun kalkanı da ona keza küllük olmuş.

tabanında friday ya da Allah yazan çorap, terlik ve ayakkabı giyiyoruz.

bir zamanlar fatih camii yapılırken zamanın papası bir taş gönderip "emeğimiz geçsin" diyor. padişah taşı kırdırttığında içinde haç buluyorlar.

bu kısa hikayeyle anlatmak istediğim. haçlının savaşı her alanda sürüyor. müslümanlar gibi muharebe cihadı yapmıyorlar sadece.

bunları göre göre alışırsınız. alışmışsınız da zaten. ifade şu;

"ne var... altı üstü çarpı..."

bir hassasiyet ölçümü:

türk bayrağında ne var? altı üstü hilal ve yıldız.

dokundu mu?

peki hangi kuzey ırak kürdü evinin balkonuna türk bayrağı asar?

yahut hangi türk balkonuna kürdistan bayrağı asar?

ya da alman?

ingiliz?

amerikan demicem çünkü odasına asanı gördüm.

aah ah...
Bir gecede aydınlandık

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom