GTA V Bu Sonbaharda PC, PS4 ve XBOX ONE'da!

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.

The Cemaat


Milyonları peşinden sürükleyen, herkesin 4 gözle yeni nesil ve PC platformlarına beklediği Grand Theft Auto V sonunda E3 fuarı Sony konferansında yeni nesile duyuruldu!

Rockstar Games’in resmi sitesinden yaptığı açıklamaya göre Grand Theft Auto V, PlayStation®4, Xbox One ve PC platformlarında müthiş açık-dünya deneyimini sunmak için yeni nesil sistemlerin tüm gücünden yararlanacak. Daha kaliteli kaplamalar, daha iyi görüş mesafesi, daha yoğun nüfus, daha yoğun trafik ile yapımcı Rockstar North, Güney Kaliforniya’yı okyanusları, çölleri, kasabaları ve yoğun şehir yaşaması ile birlikte yeniden şekillendiriyor.

Yeni nesil güncellemesi ile birlikte Grand Theft Auto Online dünyası çok daha gelişmiş bir hal alacak. Xbox360 ve Playstation 3′teki karakterinizi aynı şekilde yeni nesile aktararak kullanabileceksiniz.

Ayrıca PC platformuna özel olarak GTA IV’deki olduğu gibi kendi filmlerinizi yapabileceğiniz özel bir video editör bulunacak.

Oyunun PS4 ve Xbox One versiyonu 60$’dan ön siparişe açılmış bulunmakta. Çok yakında ülkemizde de açılmasını bekliyoruz.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom