GTA 5 Türkçe-Çeviri

Users who are viewing this thread

CanSultan

Code:
[font=times new roman][color=black][SIZE=19px]Resimler[/SIZE][/color][/font]

20140617_220757.jpg

20140617_221225.jpg

20140617_220648.jpg

http://technogame.net/ Arkadaşlar katılmak istiyen olursa sizide beklerim ben başvurumu yaptım :smile:

Redfield said:
Benim bildiğim de öyle olması gerekiyor,kırarak elde ediyorsun dosyaları.
Dosyalar kırılmıştır heralde ben yeniyimde çeviride kabul ederlerse sesleri harf yaması yapmayı düşünüyorum başka oyunlara sesli harf yapmışlığım var.gta 5 'de bir sürü dil var belki ü,ğ,ş'de vardır belli olmaz

alp10eren said:
İngilizcesi Kötü Olana Anlamak Zor Oluyor. Türkçesi Lazımdı. Başarılar :smile:
Hacı ben yeni başvurdum kabul ederlerse başlıyacam o değilde bi sorayım xbox'versiyonuda çıkarmı? bu yamanın

Konsolda modlamak zaten normalde olmayan bir şey.Konsolu ve oyunu kırdırmakta bir nevi korsancılığa girer.Emrehan'ın dediği gibi yararı pek olmaz korsan oynayanlar haricinde.

Redfield said:
Konsolda modlamak zaten normalde olmayan bir şey.Konsolu ve oyunu kırdırmakta bir nevi korsancılığa girer.Emrehan'ın dediği gibi yararı pek olmaz korsan oynayanlar haricinde.
Bence çoğu kişi kırdırır ayrıca pc sürümü içinde pc'de pek sorun olmaz ama bilemiyoruz

PC'ye de uyumlu olacağı yazıyor.Mod gibi yapıştırırsın zaten korsancılık falan olmaz...

Ölümüne_RTE said:
PC'ye de uyumlu olacağı yazıyor.Mod gibi yapıştırırsın zaten korsancılık falan olmaz...
Başvuru yaptımda 100'tane başvuru gelmiş gta'nın eski çevirmenleri filan onlarda varmış.Ekipde yokum :sad:

Back
Top Bottom