Greenwood Forest Guards [Roleplay Birliği - Davet ile alımlar gerçekleşecek.]

Users who are viewing this thread

Yaz sezonu gelsin tekrar aktifleşelim özledim rol ortamını :grin:
Aramızda yerin her zaman hazır istediğin rolde eşlik de ederiz ^^

Haziran ayında aktif duruma geçeceğiz,  +17 yaş ve genel rol bilgisi şartları aranacak.
Rol ortamı harici farklı oyunlara da yönelebiliriz, bakalım  :iamamoron:

Alımlar açık, şablonu doldurarak özel mesaj atabilirsiniz.

Ad Soyad:
Yaş [+17]:
Oyun Saatiniz [+300]:
Steam adresiniz:
Birliğimizde sergilemek istediğiniz rol:
Role uygun örnek karakter tanıtımı yapınız:
Roleplay deneyiminiz:
PW Mod deneyiminiz:

Konsept olarak sizinle PW sunucularında çok fazla rastladım, hatta kılıçtan bile geçirmiş olabiliriz ama rollerinizi çok güzel yapıyorsunuz, ve Bannerlord çıkacağı zaman bu konseptinize devam ederseniz başarılı olabileceğiniz kesindir.

Knime - General Shepherd ? said:
Konsept olarak sizinle PW sunucularında çok fazla rastladım, hatta kılıçtan bile geçirmiş olabiliriz ama rollerinizi çok güzel yapıyorsunuz, ve Bannerlord çıkacağı zaman bu konseptinize devam ederseniz başarılı olabileceğiniz kesindir.
:facepalm:

LL'aurence said:
Knime - General Shepherd ? said:
:facepalm:

Alım için başvuran kişilere geri dönüş yapıldı.
İlerleyen süreçte birliğe alınacak kişiler hakkında oylama yapılacak.

Aktifleştiğimiz zaman olacak bu oylamalar, kurucu üyelerden birinin reddetmesi halinde birliğe alımda bulunamayacağım.
Salt çoğunluğun reddetmesi halinde de alımda bulunamayacağım.

Teşekkürler :smile:

Felix Greenwood birliğe katıldı.

Yakın zamanda birlikte aktiflik, pasiflik durumları belirlenecek. Ayrılan üyeler listeden, gruptan çıkarılacak.

Back
Top Bottom