Greenwood Forest Guards [Roleplay Birliği - Davet ile alımlar gerçekleşecek.]

Users who are viewing this thread

Harlekkuen said:
Harlekkuen said:
Duyurular

10-14 gün kadar pasifim, Marcof oluşumda her türlü söz hakkına sahiptir ben yokken. Oyuncu alabilir, atabilir, herşeyi yapabilir. Oluşum Marcof'a emanet, sözünden çıkmayın. Öptüm  :iamamoron:
ama marcof gay

Duyurular

TR Revenant PW sunucusundan ayrıldık.

Imperial EU sunucusuna başladık. Sunucu teması gereği kendi rolümüzü tam yapamayacağız, o yüzden haydutluk yapacağız.

Haydutluk yapılacak sunucuda bu kıyafeti giymek zorunlu.
v4bGkD.png

Normal rolde bu kıyafeti giymek zorunlu.
4d956c0fc7ed4b85a017bfc53ad9220e.png

Imperial EU'yu birbirine katarken bi foto çekinelim dedik

258E2B721A0AC8DFF8EBAB73190E003DC61B7C71

Birliği "International" olarak yeniden düzenliyoruz, başvuru yapan yabancı arkadaşların başvurularını değerlendirmeye başladık.

Reaper Greenwood aramıza katıldı.

Önemli sayıda kişi listeden silindi.

Yaşım yetmediği için giremediğim klandır. Katılacaklara tavsiye ederim :smile: Klanda ki tanıdığım bazı arkadaşların rol seviyeleri yüksek.

Alımlar açıldı.

Şuan oynadığımız EU sunucusunun kuralları ve teması gereği "hard rp" düzeyinde bir roleplay sergilenemiyor genel olarak. Aklımızda olan projeyi gerçekleştirene kadar aktifliği korumak ve yabancı üye alımı yapmak için Imperial EU sunucusunda olacağız, bilginize.

Bu arada bu ekip Botludere'de neden oynamıyor? Bir gireyim dedim 103 kişi vardı. Güzel de rol dönüyordu aslında.

Belki gören olmuştur Azrail çakması biri dolanıyordu ortalıkta elinde tırpanla  :iamamoron:

2014'te beraber rol yaptığımız Tyr tekrar katıldı, hoşgeldi :smile:

Pasiften çıktık, ortak kararla bir sunucuda role başlayacağız. Alımlar açıktır.

Back
Top Bottom