Need More Info Grafiklerde Bozulma

Users who are viewing this thread

Oyun Versiyonu {Örn: v1.0.0]
e1.5.7
Oyun Sürümü
Ana Sürüm
Mod kullanımı
Hayır, mod kullanmadım.

Degurechaff

Grandmaster Knight
Merhaba,

Birlik ekranında yoldaşlarımdan 3 tanesinin görselleri bozuk, bu yoldaşlarla konuşmaya kalktığımda da yine görüşme ekranı bozuk gözüküyor. Anladığım kadarıyla kamera açısında bir bozulma oluyor, çünkü görüşme ekranında karakter sallandıkça görüntü bir düzeliyor bir bozuluyor.

Oyunu Steam üzerinden güncel versiyonda oynuyorum, beta vs. katılımım yok.
Cultured Start modu vardı, kapatarak oynamaya çalıştım problem düzelmedi.
Steam üzerinden oyun dosyalarını doğrulamayı denedim, herhangi bir bozuk ya da eksik dosya bulmadı.
Grafik ayarlarında da bir şeyi değiştirmedim, hep aynı ayarlarda oynuyorum.

Çözüm bulunabilirse memnun olurum.

Merhaba. Gecikme için üzgünüm. Bu sorun oyunu her açıp kapattığınızda karşınıza çıkıyor mu? Ekran kartınızı güncelledikten sonra aynı sorun devam ediyorsa, karakterinizdeki tüm zırhların isimlerini paylaşabilir misiniz?

Evet, problem bir kez başladıktan sonra oyunu açıp kapasam dahi devam ediyor. Bazen kendiliğinden geçiyor ve problemsiz bir süre oynayabiliyorum, ama sonra yeniden başlıyor.

Ekran kartımı yakın zamanda güncelledim, fakat GTX 960m'li laptop kullanıyor olmam dolayısıyla oyun grafikleri en düşükte. Gerçi denemek için tüm grafikleri en yükseğe çektim, ama problem yine de devam etti aynı şekilde.

Problem zırhlardan kaynaklı olabilir mi diye zırhları çıkartıp karakteri çıplak bırakmayı denedim, fakat düzelmedi.

İkinci görsele dikkat ederseniz yanılmıyorsam karakterin alt dişleri mi onlar? Yani yanlış anlamadıysam karakterin bakış açısı bozuluyor ve ağız içerisine giriyor.

Detaylı olarak inceleyebilmemiz adına bu durumu görebileceğimiz bir save dosyasını upload.taleworlds.com üzerinden bize gönderebilir misiniz? Dosyayı bulabilmemiz için lütfen açıklama kutusunda bu başlığın linkine vermeyi unutmayınız. Şimdiden teşekkürler.

Ben teşekkür ederim. İlginiz için de ayrıca teşekkürler. Bugün ve önümüzdeki birkaç gün yoğun çalışıyorum, eve döndüğümde upload edeceğim.

daha önceki versiyonlarda görmedim ama 1.5.7de özellikle gulam vb Aserai birlikliklerinde aynı sorun benimde çok gözüme çarpıyordu.oyunu dün 1.5.8e güncelledim,henüz kontrol etmedim düzeldi mi diye.

Back
Top Bottom