Grafik mi İçerik mi?

Grafik mi İçerik mi ?

• İçerik çok daha önemli grafiği göz ardı edebilirim

Votes: 53 63.9%
  • Grafik de İçerik de çok önemli ikisini de göz ardı edemem

Votes: 30 36.1%

• Total voters
    83

Users who are viewing this thread

Bu oyunu oynayan içerik için oynar. Grafik gelişmesi zaten olacaktı. Ve oldu da. Şuan ki grafik yetmeyen arkadaşlar ne arıyor anlamıyorum. Sanki Warband grafikleri aşırı güzeldi. Assassin's Creed Brotherhood Warband ile aynı yılda çıktı bir gitsinler karşılaştırsınlar.

3. şık gereksiz tabi bir oyunun iyi olabilmesi için iki faktörün de önemi var.
Ama grafik vs içerik hangisi daha önemlidir diye sorarsanız, kesinlikle içeriktir.
Buna cevap vermek için bir formüle falan gerek yok, oyunculara sorduğunuzda çoğundan aynı cevabı alacaksınız.
Grafik konusunu niye bu kadar kasıyorlar hiç anlam veremiyorum. Sanki büyük bir yatırım yapmışlar da ortaya düşük bir şey çıkmış gibi kuduruyorlar anlamıyorum arkadaş.
Grafik düzeltilir, mod ve topluluk desteği ile bu geliştirilir.

Bir oyunun kaliteli olabilmesi için olmazsa olmazı oynanabilirliği ve içeriğidir bence. Grafik sonra geliyor benim için ama eğer ki grafikler, o oyunun yapısına ve türüne göre bana atmosferi yaşatamıyorsa da eleştiririm tabiki.

grafik önemli olsaydı Warband bu kadar tutmazdı, tabii ki içerik

Grafikler güzel olmadıktan sonra muhteşem içeriğin, içerik güzel olmadıktan sonrada muhteşem grafiklerin hiçbir anlamı olmuyor. Bundan ötürü ikisinin birden aynı anda güzel olması lazım bir oyunun tutabilmesi ve başarılı olabilmesi için.

grafik de önemli, içerik de. gözüne bakılmadıktan sonra içeriği ne kadar güzel olursa olsun bazı oyunlar oynanmıyor maalesef. her oyun über süpersonik grafiklere sahip olsun demiyorum, ancak azcık da güzel olsun yani atari gibi olmasın oyunlar. içerik her şey olsaydı insanlar fallout4 değil fallout1-2 oynardı mesela.

Back
Top Bottom