Google+

Users who are viewing this thread

Oguzhan

Grandmaster Knight
Vikipedi said:
Google+, Google tarafından yönetilen bir sosyal ağ projesi. 28 Haziran 2011 tarihinde duyurulan servis davetiye sistemi ile üye kabul etmektedir ve test aşamasındadır.[1] Google+, Google Profiller üzerine inşa edilmiştir. Google Buzz gibi diğer Google projeleriyle de entegre çalışan servis Circles, Hangouts, Sparks ve Huddles gibi yenilikler de içermektedir.[2] Google'ın en büyük sosyal ağ girişimi olan bu proje yarım milyar[3] üyesi bulunan Facebook'un rakibi olarak görülmektedir.[4]
Google+'ın ana sayfasında Facebook'un haber kaynağı benzeri bir sistemle güncellemeler görülebilecektir. Bu "Akım" adındaki sistem ile ana sayfada bağlantıda bulunulan kişilerin fotoğrafları, videoları ve her türlü gönderilerini görmek mümkün olacaktır.[5]
Basitçe; Google'ın Facebook, Twştter ve benzeri sosyal paylaşım sitelerinin en güzel yanlarını alıp kendi güzelliklerini ekleyerek oluşturduğu bir sosyal paylaşım sitesi. Şu an beta aşamasında olduğu için sadece davetiye ile üye alıyor. Gelmek isteyen varsa söylesin, belki davet atarım. Zaten G+ üyeliği olanlar da burada söylerse ekleriz birbirimizi, poker falan da oynarız belki :razz:

Oğuzhan'a ulaşamayan bana pm atabilir arkadaşlar :smile:
Çok güzel ama kimsem olmadığı için takılmıyorum pek, üye olunda oyunlarının keyfini çıkartın :grin:

Ben üye oldum gogle artıya. Üyeliği mesajla etkinleştirince isteyene davetiye gönderirim.

Bırak pokeri, orada Dragon Age var, Dragon Age! :grin:. Ama biraz premium aldırmak için zorluyor oyun :grin:

Alımlar kapalı çünkü davet yoluyla alım yapılıyor.Üye olan birisinin sana davet atması lazım :grin:

feysbuk bir gençlik hatasıydı iyi oldu gugıl pılas geldiği :grin:
(poker eğer texas hold'em ise kendi yaptığım poker eğitim kitabını biraz karıştırayım geliyorum)

ben de geldim. şimdiden söyleyeyim. benim adım tam olarak Halit Şeyhmus Görmez. ona göre. sonra madem adın Şeyhmus forumda niye Halit kullanıyorsun diyorlar. :smile:

Google+ tarikatımıza biri daha katıldı :twisted: . Yakında facebooktan daha çok kullanıcımız olacak!
Hoşgeldin google+ya halit.

halit21 said:
ben de geldim. şimdiden söyleyeyim. benim adım tam olarak Halit Şeyhmus Görmez. ona göre. sonra madem adın Şeyhmus forumda niye Halit kullanıyorsun diyorlar. :smile:
Hmm, ilk okulda serviste hoca da olduğu için ****** veya eş anlamlı herhangi bir kelime yerine şehmuz derlerdi, isim olduğunu bilmiyordum(şaka yapmıyorum ha, ciddiyim. Kimseye laf atma derdinde değilim).
Neyse, hoş geldin, gel poker oynayalım :razz:

Birinin davet atması gerekiyor.
Ayrıca, @halit: Avatarındaki Till di mi :grin: Ve evet ben de ekledim. Ve poker öğrenirsin abi, poker candır. Okulda bile oynuyoruz biz tenefüslerde :razz:

Oğuzhan said:
halit21 said:
Hmm, ilk okulda serviste hoca da olduğu için ****** veya eş anlamlı herhangi bir kelime yerine şehmuz derlerdi, isim olduğunu bilmiyordum(şaka yapmıyorum ha, ciddiyim. Kimseye laf atma derdinde değilim).
Neyse, hoş geldin, gel poker oynayalım :razz:

ilkokul nede olsa. bişi olmaz  :razz: poker bilmiyorum :roll: bu arada sizi arkadaş olarak ekledim. :smile:
EDIT: evet Till. Pusi'den :grin:

Back
Top Bottom