Google Chrome Açık tutarab BTC KAZANMA

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.

melkors933

Recruit
Alt üye olanlar var mesaj atıp kodlarını versinler lütfen yayınlamam için

Aramızda benim gibi gün boyu bilgisayar başında takılanlar vardır. Youtube bilgisayasar başında para kazanmakla ile ilgili video izlerken tarayıcı üzerinden maden yapanları gördüm ve bende denedim. Faturama fazla gelir diye sadece 1 ay düşükte denedim 4 üye ile 583 dolar kazandım ay sonu bonuslar ile. Başta hiç kazanmıyorum gibi geldi ama alt üye alıp birde ay sonu 31 gün düzenli maden bonusu yaptığım için kazancım yükseldi.

Öncelikle sistemi anlatayım. Aşağıda verdiğin referans kodu ile özel %800+ kazanç sağlayan bitcoin tarayıcısını indirip en düşük ayarda maden yaparak ayda 100-150 dolar arası kazabilirsiniz

100 dolar şu an 485 tl

Sisteme üye olduğunuzda site size kendi referans kodunuzu verecektir. Bu kod sayesinde sizde başkalarını davet edebilirsiniz. Davet ettiğiniz her yeni madenci maden yaptıkça sizde kazanacaksınız. 10 alt üyeniz sadece düşükte bile maden yapsalar sürekli ayda 500 dolardan fazla geliriniz olur.

tarayıcı indirip maden yapmak isteyenler için referans kodum ; https://get.cryptobrowser.site/1891208
Adım Adım görseller

Verdiğim referans koduna tıklayarak aşağıda ki sayfaya ulaşmanız lazım

Giriş Ekranı

vPpzmz.jpg

Ekleme Ekranı

qvWq1D.jpg

Kullanım menüsü tanıtım

JDlLro.jpg

Para çekim anlatımı. Bu ekranda WITHDRAW BTC seçeneğine tıklayarak hesabınızı gmail yada facebook bağlayarak istediğiniz zaman istediğiniz cihazda kasabilirsiz.

6NXRR7.jpg

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom