Gizli Zula Görevi Çözümü

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.

HatasizCooL

Veteran
Beyler bende takıldım sonunda hallettim .

Görevi aldıktan sonra Rus derebeyleri ile konuşun .

Örn :  Görevi Kazak bölgesi olan Poltovadaki Albay Ivan Fedorenkodan alıp hemen yanındaki Bryansk Kalesindeki Prens Alexei Trubetskoi ye en alttaki soruyu sorunca  :

"Bunu Fransız paralı askerlerinden duymuştum  :  " Ultima Ratio Regnum "  kralların son argümanı , diyor .

İşte parolamız bu :  " Ultima Ratio Regnum "

Gidip muhtara söylediğimizde ise olumlu sonuç alıyoruz :

1smqtd.jpg

11rq4gg.jpg

Not 1 : Görevi Kazaklar veriyor , başka bir kazak derebeyinden de alabilirsiniz .

Not 2 : Diğer ruslarla da konuşabilirsiniz .

toprak_88 said:
çok sağol kardeş yaa...
bu arada ben aldım parayı vermedim kazaklara bi sürü asker aldım:smile:)
Git o parayla kervan çek parayıda ver krallarla krallıklarla ilişkini iyi tut oyunun zevki çıksın. haa isyancıyım diyosan farklı yinede sen bilirsin.

Merhaba arkadaşlar,

Ben görevi aldım kaleden görev içinde bildirilen köye gidiyorum muhtarla para hakkında konuş diyorum fakat doğru şifre çıkmıyor. 2 adet şifre var onlarıda kabul etmiyor sorun nedir sizce ? :S

Tşk..

Gothiet said:
Merhaba arkadaşlar,

Ben görevi aldım kaleden görev içinde bildirilen köye gidiyorum muhtarla para hakkında konuş diyorum fakat doğru şifre çıkmıyor. 2 adet şifre var onlarıda kabul etmiyor sorun nedir sizce ? :S

Tşk..
daha fazla lordla konuşmalısın özellikle de farklı ülkelerin lordları ile onlara en son sekmede beliren soruyu sormalısın en sonunda Ultima Ratio Regnum diyen bi lord çıkacak daha sonra köye git muhtara soyle parayı verıyor daha sonra 2 seçenek çıkıyor onune savasa hazırlan ve parayı verme. bende parayı vermedim kendime aldım  :twisted: ne kadar para gözmüşüm ben bile yeni çaktım  :twisted: (acaba parayı verince ne oluyo bilen var mı?? :smile:

lkhanl said:
Gothiet said:
Merhaba arkadaşlar,

Tşk..
daha fazla lordla konuşmalısın özellikle de farklı ülkelerin lordları ile onlara en son sekmede beliren soruyu sormalısın en sonunda Ultima Ratio Regnum diyen bi lord çıkacak daha sonra köye git muhtara soyle parayı verıyor daha sonra 2 seçenek çıkıyor onune savasa hazırlan ve parayı verme. bende parayı vermedim kendime aldım  :twisted: ne kadar para gözmüşüm ben bile yeni çaktım  :twisted: (acaba parayı verince ne oluyo bilen var mı?? :smile:
1000 thaler 600 tecrübe nam onur ve krallıkla iyi bir ilişki + görevlerin devami geliyor

Parayı atamana verince kara gürz senaryosuna devam ediliyor. Birde kazak atamanlığıyla aran 25-30 lara çıkıyor. Çok güzel değilmi :smile:

hay şansıma bir hesabımda almıştım gizli zula görevini ama yapamamıştım zalım  muhtar vermiodu parayı bana bende rus çarlığı hükümdarı oldum sonra takıldığım yere netten bakmak geldi  aklıma muhtar sonunda verdi parayı şimdide ataman helmintskiyi bulamıyorum düşmanları tarafından esir alınmış bütün lordlara gittim bulamıyorum müge anlıya katılım için başvurdum belki bulunur die ordan ses çıkana kadar yeni hesap açıp o görevi alim dedim ama zalım kazaklar bana o görevi vermedi tek çare yalçın abiye gittim oda saolsun yaşlandırma tekniğiyle buldu ataman helmintsky i  :lol:

slm arkadaşlar ben bu oyuna yenı başladım ama görev vermiyorlar gidiyoum normal görevleri veriyorlar ama özel görev vermiyor lordlardan  hiç birisi yardımcı olurmusunuz

yha bu ataman boğdanaı bulamıyoru mgörev bitecek bitiremiyorum yhaw parayı aldım muhtardan ama hangi kazak lorduan nerede bilmyiorum dio heralde savaş kaybedip kaçtı die düşndüm kalesinde takılıp duruyorum yok adam buharlaşmış  :mad: uyuz oldum

hey allahım yha kale kuşatılıyo die kalede çıkmıyomuş kale kuşatması bitince geldi  kaleye mal  :grin: tamamdır sorun yok

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom