[GHWTL3] BÜYÜK FİNAL - SON GÜN 24 MAYIS

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.

BÜYÜK FİNAL

Son Gün: 24/05/16

Final

Reveran Village
San'di'boush
Reveran_Village.jpg
San_di_boush.jpg
Nords vs Swadia
Vaegirs vs Nords
nords.png
swadia.png
vaegirs.png
nords.png
[/quote]

Maç Tarihlerini Belirlemek İçin Son Gün: 20/05/16

[size=18pt]B
üyük Final

MpVM0k.png

5620582193_07207bc789_o.png
5621140148_36b6ed98d2_o.png
5620582193_07207bc789_o.png

Auxilia
-
Dadaşlar Union
Tarih,Saat
6342369502_cdfef910fe_o.png
D2q8l6.png

Guy Fawkes said:
Final

Reveran Village
San'di'boush
Reveran_Village.jpg
San_di_boush.jpg
Nords vs Swadia
Vaegirs vs Nords
nords.png
swadia.png
vaegirs.png
nords.png

Final için haritalar ve factionlar bunlar sanıyordum değiştirildimi? :razz: iki takımada başarılar dilerim güzel maç olacak.

Final maçı bu akşam 21.30'da oynanacak. Evde olamayacağımdan ötürü maçı yayınlaması için Nexoner adında rus bir arkadaşı ayarladım. Ne yazık ki yayın Rusça olacak. Fakat görüntü kalitesi benim yaptığım yayına göre daha iyi olacağından emin olabilirsiniz :smile:

Arkadaşın kanalına buradan ulaşabilirsiniz;

https://www.twitch.tv/nexoner

Auxilia 10-11 Dadaşlar
Maç çok iyiydi heyecandan 8-8 iken kazanmış gibi TS'de bağırıp sonra 8-8 lan denmesi gibi bir fail yaşasam da maç şu zamana kadar olan tüm finallerin en iyisiydi. Khefren ve Alpaslan'a böyle güzel bir takım toplayıp böyle güzel bir maç yaşattıkları için teşekkür ederim. Ne olursa olsun neticemden ter gelen bir maçtı. Mükemmeldi sağolun beyler.

Maç için çok teşekkür ederiz beyler elinize sağlık çok eğlenceli ve çok çekişmeli maçtı sağolun :smile:

Menethil'in yedeği olarak geldi o ya  :razz: Sizin süvariler de isim vermeyeceğim ama Colonel beni de deli etti  :fruity: Reveran'da hep ilk ölen olmuşum(orada yoktum zihnen)  atlılarınızın dominantlığı yüzünden ,baya bir iyi oynadınız orada :eek:

Maçın tamamı çok güzeldi. Bir Türkiye Ligi final karşılaşmasına çok yakışır bir maçtı herşeyden önce. Bunun sebebi de inanılmaz heyecanlı ve eşit bir karşılaşma olmasından kaynaklı bana kalırsa. Bu turnuvayı düzenleyen ve turnuvada emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum. Gerçekten herkes çok iyi iş çıkardı!  :party: :party:

8-8 ken yaşanan fail anıyla beraber aklıma direk şampiyon olmadan inen takımım, FenerBahçe,  geldi.

İki takıma da tebrikler. Maç vaktinde müsait olmayacağımdan dolayı Rus bir yayıncıyla anlaşmıştık, isterdim yayınlayabilirmek ama nasip değilmiş. Skordan ve yorumlardan anladığım iki takım oyuncularının da keyif aldığı bir maç olmuş. Böyle bir ortam yaratabildiysem ne mutlu bana :smile:

Toplama bir kadroyla şampiyon olarak güzel iş çıkaran Dadaşlar takımına tebrikler. Gönül isterdi ki final maçındaki rekabet ve çekişme tüm turnuvaya yayılsaydı.

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom