[GHWTL2] 5. Hafta Programı | Maç İçin Son Tarih 10 Mayıs Pazar

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.

Gareh

Master Knight

Hafta 5

Son Tarih: 10/05/15

5. Hafta

Desolation Valley
Verloren
Desolation_Valley.jpg
Verloren.jpg
Swadia vs Swadia
Sarranids vs Nords
swadia.png
swadia.png
sarranids.png
nords.png

Maçınızı en geç Perşembe 22.00'a kadar ayarlayıp, foruma gerekli konuya bildirmeniz gerekmektedir.
Maçınıza hakem gelmeden başlamayamazsınız.Hakem gelmediği takdirde turnuva yetkililerinden birine ulaşabilirsiniz.
Maçınızı oynamak için son tarih 10 Mayıs Pazar'dır.Ekstra durumlar için (2 tarafta isterse Pazartesi için uzatma süresi adminlerle konuşarak isteyebilirsiniz)
Maça başlamadan sunucuda "Print IDs" komutunu kullanarak tüm oyuncuların ID'lerini kontrol edin.Kadronuza kayıtlı olmayan oyuncu oynattığınız takdirde alacağınız cezalar kurallar kısmında belirtilmiştir.​

Round        Round   
The Hun
16
vs
0
Absolute Power
Enlightening Notoriety
16
vs
0
Loyalty
The Turk
7
vs
9
Affetmeyiciler
Bannington Hell's
16
vs
0
Sultans Gaming

The Turk 7-9 Affetmeyiciler

son map ss alamadım ben, hakemde vardır umarım, olmadı yayından kesilir bi şekilde falan.

Güzel maçtı, baya çekişmeliydi. The Turk'ün atlı ve okçuları baya bi sıkıntı yarattı bize. Ellerine sağlık. Yayınlayanlar olsun, izleyenler olsun, hakemler olsun vs herkese teşekkürler.

Yalnız tek bir problem var. Server acayip laglıydı, hani pinge alıştık vs.de bu kadar lag gerçekten etkiliyor. Arbeletçinin, atlının önünde falan kalkan çekeyim diye kalkanı arkaya attım yanlışlıkla kaç kere. Kayarak gittiğim oldu falan. Bir çözüm bulunabilirse çok iyi olurdu.

Simo Häyhä said:

son map ss alamadım ben, hakemde vardır umarım, olmadı yayından kesilir bi şekilde falan.

Güzel maçtı, baya çekişmeliydi. The Turk'ün atlı ve okçuları baya bi sıkıntı yarattı bize. Ellerine sağlık. Yayınlayanlar olsun, izleyenler olsun, hakemler olsun vs herkese teşekkürler.

Yalnız tek bir problem var. Server acayip laglıydı, hani pinge alıştık vs.de bu kadar lag gerçekten etkiliyor. Arbeletçinin, atlının önünde falan kalkan çekeyim diye kalkanı arkaya attım yanlışlıkla kaç kere. Kayarak gittiğim oldu falan. Bir çözüm bulunabilirse çok iyi olurdu.

Abi zaten The Turk'ün sadece atlı ve okçusu vardı, piyadesi hiç oldu mu? :grin:
-Olduysa da izleyemedim, şimdiden kusura bakmayın :sad: -

Simo Häyhä said:

Onaylandı.
SS'ler

Fare666 said:
Abi zaten The Turk'ün sadece atlı ve okçusu vardı, piyadesi hiç oldu mu? :grin:
-Olduysa da izleyemedim, şimdiden kusura bakmayın :sad: -

Maç Günü 2 önemli piyademizin işi çıktı. Kapalı haritada istediğimiz oyunu bu yüzden kuramadık doğrudur.

Tekrar tebrik ediyorum arkadaşları.Zevkli maçtı..

Artık önümüzde ki maçlara bakacağız..  :wink:

gayet güzel çekişmeli geçti ancak babanında dedigi maç günü piyadeleri yöneten oyuncumuz gelemedi birde üzerine basit hatalar sonucu etkiledi biz keyif aldık oynayan piyadelerimizde gayet iyiydi ancak o gün günlerinde degillerdi sıkıntı yok affetmeyiciler ile bi maç daha yapacagımızı umuyorum ligde :smile:

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom