GHWTL Turnuvası The_Turk vs AFFETMEYİCİLER

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.

Transit

Grandmaster Knight
Old Guard
sipahi_35 said:
The_Turk :11  Affetmeyiciler : 10  The_Turk klanı yenildi.Maçta ve turnuvada emeği geçen herkese teşekkür ederiz.İyi finaller...

Saygılarımla

Bu galibiyete rağmen vicdanına sığdıran çıksın finalde oynasın.. Emeğe yazık..

Maç sonucu hakkında ki takımın genel düşüncesini ve kararımızı yarın buradan duyuracağım, konu kapatılmazsa moderatörler tarafından sevinirim. :smile:

Konunun kapatılması gibi bir durum söz konusu değil.Diğer konu yarı final konusu olduğundan arşivlik değeri var.O nedenle orada devam etmesine gerek görmediğim için kapattım.Buradan istediğiniz gibi devam edebilirsiniz.

Olsun be baba.Varsın vicdanı olmayan emeğe saygısı olmayanlarda olsun hükümdarlık.Varsın son sözü sözünün eri olmayanlar deyiversin.Varsın senin emeğin başkasının kaymağı olsun.Varsın senin temeline başkası ev kursun içinde aş pişirsin.Biz biliriz ya neyin ne olduğunu,varsın başkası bilmesin.Biz bize yeteriz baba varsın el gerdeğe bizim beşi bir yerdemizle girsin.

Tamamen kendi üyeleri ve oyuncuları ile ghwtl turnuvasında kalplerin birincisi olan The_Turk klanı üyelerine çok ama çok teşekkür ederim.

Saygılarımla...

Guy Fawkes said:
Konunun kapatılması gibi bir durum söz konusu değil.Diğer konu yarı final konusu olduğundan arşivlik değeri var.O nedenle orada devam etmesine gerek görmediğim için kapattım.Buradan istediğiniz gibi devam edebilirsiniz.

O zaman buraya taşırsanız orda yazanları. konu bütünlüğü açısından iyi olur.

Buraya uzun bir yazı yazardım, ama sahsıma göre benim zamanımı haketmiyorsunuz (kimler üzerine alınacağını çok iyi biliyor). Bana göre The_Turk bu turnuvayı (bu saatten sonra buna turnuva demek bile saçma) kazanmıştır. Geri kalan takımlara finalde ( artık neyin finali kalmışsa ) başarılar. Affetmeyiciler takımına da ayrıyetten başarılar, son anda saçma olaylar yaşanmasını bir kenara bırakırsak, çok güzel oynadınız.

atilla_the_hun said:
Buraya uzun bir yazı yazardım, ama sahsıma göre benim zamanımı haketmiyorsunuz (kimler üzerine alınacağını çok iyi biliyor). Bana göre The_Turk bu turnuvayı (bu saatten sonra buna turnuva demek bile saçma) kazanmıştır. Geri kalan takımlara finalde ( artık neyin finali kalmışsa ) başarılar. Affetmeyiciler takımına da ayrıyetten başarılar, son anda saçma olaylar yaşanmasını bir kenara bırakırsak, çok güzel oynadınız.
aaaa lütfen kardeşim dagdan gelip bagdakini kovma oyunu yapan arkadas bizim degerli hakemimiz yakında harıl harıl bannerlorda çallışıyor warbandı yaptı bitirdi adamdaki sahiplenme duygusuna bak hahaahah oyunu sahiplendi ya la :grin: ula ne güldüm ya bu nası bi beyindir vatanı sahiplenmez bu kadar ha

Burada uzatmaya gerek yok hepimiz biliyoruz, Kurallar hakkında birşey bilmeyen hakem tarafından, maçta afk kalan bir hakem tarafından, sonucu önceden biliyormuş gibi konuşan ve ondan eski adamlar neden res atıldı dediğinde +3 yaş grubu gibi "Sen dağdan gelip bağdakinimi koyuyorsun diyor. Fazla söze gerek yok.

Guy Fawkes said:
Öyle bir durum forum tarafından sağlanmıyor ne yazık ki.Konuda belli bir yerden sonrasını alıp yeni konu yapma gibi bir olay var, o da işi görmüyor.

Anladım. Sizin bununla ilgili  forum yetkiniz yok sanırım . Belki yetkili MOD lar yapabilir. Yapamazlarsa da

Link Burada. Konu bütünlüğü için.

Maçın ortasında "AFK" olan bir hakemden ne beklenir ki?
Geldiğinde maç kaç kaç? yazan adamın ne söylediğine mi bakacağız?

Maçı Affetmeyiciler 2-0 yenerken adam alttan finalde görüşürüz xd yazıyor. Böyle bir hakem kabul edilemez bu taraf tutmaya veyahut maçın sonucunu önceden belirtmeye girer. Burada konuşmanın anlamı yok, sen o kuralları oraya yazmamışsın hatanı kabul ediyorsun eyvallah.

Adama neden 2-2'Den sonra res attın dediğimizde sen dağdan gelip bağdakinimi kovuyorsun diyor  :mrgreen:

The Turk olarak yarıldık gülmekten şahsen, bize göre veyahut "Rayden(Semih) - Air(Serkan) - Thyke(Emre)" bu oyunu uzun süredir oynayan arkadaşlar gelip konuştuk onlar bizim kazanmamızdan yanaydı.

Ama bizim bu maçı kazanıp-kazanmamamız önemli değil,
Orada yazılı bir kural olmadığı için, bu arkadaşın ağzından çıkan şeylere inanmadığımızdan dolayı,

Birdaha seçtiğiniz hakemleri kontrol etmeniz dileğiyle.  :party:

23:54:48 - [Castellan_Belendor]: Beyler seti alan kazanır, 3 falan değil.

3 Eli alan kazanıyor zaten?
Seti alan kazanır ne alaka? Adamın dediği bir değil tekrardan ilave etmekteyim.

Adam kuralları bilmiyor, Burda ilk defa oynuyorum pardon yazıyor.

NOT: Burada o arkadaşın yaptığı şeylerin hiçbirini Mert'e yüklemiyorum. Mert'in yaptığı hatada mevcut herşey belirli zaten.

İlave olarak macın hakemi Belondor ile aramızda geçen konusmalardan başlıklar yazacagım

1.Her b..k da siz varsınız bıktım sizden (bu yazdıgı acıkca bizim klana olan kuyruk acısı oldugunu gösteriyor)

2.6-7 aydır aramızdasın dagdan gelip bagdakini mi kovuyorsun (kimin arasındayız acaba sen kimsinki senin arana gireyim kurduk klanımızı oyunuyoruz senin gibi her gün baska bi tag ile dolaşmıyoruz her sayfada adımız yazmıyor )

3.kurallar açık diyor bize ortada forumda orda burda uygulatmaya çalıştıgı şeyin hiç bir şekilde yazıya döklmüş hali yok akabinde burası avrupa turnuvası degil diyor yani arkadas son dakika kuralı koyarım uygulatırım ben ne dersem onun havasında ayrıca yazılı kural yok ise evrensel kuralı bile kabul edip ona göre davranmıyor
4.Ligi sizin kurallara göre mi oynatacaz anlamadım ? ( bu şekilde yazmıştır aynen biz bizim kurallara göre degil olmayan bi kuralı evrensel kurallara göre oynanmasını istedik sadece )
5.Bir warband turnuva maçında 3 kez t den yazmak bile yasak iken adam uzatmalar 2-0 affetmezler öndeyken maç bitmemişken karşı takıma finalde görüşrüz hahaha xD yapan bi arkadas bu turnuvalarda olan birşey  bilmemek sizin acemiliginiz diyor :smile:
6.Son olarak Sizin klanı tek lokmada yerim ben ((bu lafıda söylemiştir ve biz bu lafa fütürsüzca güldük yani evet bize karşı comp ile 2 maç oynadı yakın tarihlerdi maç bunlar birini 15-1 yedi 2. si ant maçıydı gelişme göstermiş yemeyide ögrenmiş 13-3 bitti 3 el yiyebildi

Not Bu konuşmanın ss i elimde mevcuttur böyle bir adam maçı hakem olarak yönetmiştir burdaki konuşmalardanda anlaşılacagı üzere adamda the turke karşı bi çekememizlik vardır sebebini bilmiyoruz ama klan ismide ihtimaller arasında tabiki
isteyen arkadaslara ss ler atılacaktır

Bunları belendor gillerin efe yazmış ha.Çok güldüm be vallahi çok güldüm.
6-7 aydır aramızdasın dediği arayı merak ettim o arada ben varmıyım acaba onuda merak ettim.Dağdan gelmiş bağdakini kovuyosun fln yada herşeyin altından siz çıkıyosunuz demeler fln.EFE sen daha bir ay önce bana demedin mi maçlarda falan adam lazım olursa ben burdayım diye.Senin dağlılarla işin yok madem neden bunu söyledin bana yada yazdın???
Ah be çocum çok yolun var daha amma ne mecalin var ne amacın

bu akılla gidersen askere nah(temsili) alırsın teskere...

Hakem afk olabilir bu normal bir şey değil mi? Oyundan daha önemli bir durum olmuş olabilir mesela. Bu suçlamanız bana mantıksız geldi açıkçası.

Turnuva kurallarında yazmayan bir durumun sorumlusu turnuva adminidir ki kendisi zaten kabul ediyor, aynı zamanda ne yapılması gerektiğine de tabiki o karar vermeli. Maçta da zaten öyle oldu. Sizin yaptığınız hareket fevri ve sorunu çözüme kavuşturmaktan uzaktı. Direk maçtan çıktınız. Bence yanlış yaptınız üstüne bir de vicdanınız varsa finale çıkmazsınız gibi şeyler söylüyorsunuz. Ortada size yapılan bir yanlış yok. Belendorun yazdıklarını bilmediğim için onu dahil etmiyorum ama ortada kural yoksa kuralı maç esnasında turnuva admini belirler hakem uygulatır. Burada nasıl bir yanlış var ben anlayamadım. Maçın kaldığı yerden devam etmesi taraftarıyım ben şahsen.

Kendi kişisel fikirlerimdir affetmryici takımıyla alakası yoktur şimdiden yazayım sonra mevzu olmasın :grin:

Ha bu arada bizim klanı tek lokmada yicekmişin ya.Bence bi dene lafta kalmasın hepsini olmasada bi kısmını ucundan acıcık ısırabilirsin belki.Isırabilirsinde nasıl sindircen,nasıl hazmetçen?Bunun ince bağırsağı var efendime söyleyeyim kalın bağırsağı var anüsü var.Varda var.
Ama sen bi dene bana aldırma kendin gör sevgili efe...

Aleksey said:
Hakem afk olabilir bu normal bir şey değil mi? Oyundan daha önemli bir durum olmuş olabilir mesela. Bu suçlamanız bana mantıksız geldi açıkçası.

Turnuva kurallarında yazmayan bir durumun sorumlusu turnuva adminidir ki kendisi zaten kabul ediyor, aynı zamanda ne yapılması gerektiğine de tabiki o karar vermeli. Maçta da zaten öyle oldu. Sizin yaptığınız hareket fevri ve sorunu çözüme kavuşturmaktan uzaktı. Direk maçtan çıktınız. Bence yanlış yaptınız üstüne bir de vicdanınız varsa finale çıkmazsınız gibi şeyler söylüyorsunuz. Ortada size yapılan bir yanlış yok. Belendorun yazdıklarını bilmediğim için onu dahil etmiyorum ama ortada kural yoksa kuralı maç esnasında turnuva admini belirler hakem uygulatır. Burada nasıl bir yanlış var ben anlayamadım. Maçın kaldığı yerden devam etmesi taraftarıyım ben şahsen.

Kendi kişisel fikirlerimdir affetmryici takımıyla alakası yoktur şimdiden yazayım sonra mevzu olmasın :grin:
fevri hareket etme sebebimiz hakem denilen şahıstır maç kuralarında t den yazmak bile yasak iken 2-0 olduktan sonra finalde görüşürüz lafını etmiştir yani bu lafa göre eger 3-0 olsaydı maçı anında bitirecekdi 2-2 oldu res attı o anda koyulan bir yani kafaya göre koyulan bir kural oldugu o kadar açıkki o kimki biz onun kurallarına uyacagız vicdan meselesine gelirsek warbandda 11-10 dışı istisna haric bu tarz beyin devirdayımında sıkıntı olan ve kendi koydugu kuralı oynatmaya calısan hakemlerin maçları haric 11-10 dısında skora raslıyormusun bir kural yok ise evrensel kural geçerlidir bunu turnuvayı düzenleyen admin kabul edip belirtecek kadar cesaret mi diyim hakkaniyetmi diyim terim tartışılır özverili davranmamıştır
not:eek: kimki biz onun kuralına uyacagız lafınıda hakem olarak turnuva sayfasında duyurusu yapılmamıştır turnuva admininin belirtmesine göre son dakika kendi gönüllü olup maç olurda uzatmaya giderse baltalarım kafasındaymış demekki maçın haritalarını degiştirmek icin gelen şahısın koydugu kurallar bizi ırgalamaz yukarda onunla aramızda geçen konuşma başlıklarını okursan ne demek istedigimi daha iyi anlıyabilirsin eger istersen ss i de atabilirim.

Aleksey said:

Sözlerinin altına imzamı atıyorum. Aynen. Her şey kuralına göre oldu ve bitti.

Tıpkı 12 Eylül ****a'sının darbesine benzedi bu maç. Önce idam kararı verildi.Yaşı küçük olduğu anlaşılınca.Yıldırım hızı ile yaşı büyütülüp asıldı insanlar.

O zamanda insanlar %96 ile onaylamıştı bu Darbeci ****anın anayasasını.

Bu maçta onaylanacak. Ve 12 Eylül Darbesine benzetmem daha bir anlam kazanacak.

Ne alakası var şimdi bunun 12 Eylül le derseniz. Bencede saçma oldu. Sallayın yada Sallandırın gitsin..

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom