Gergin Adamın Dönüşü! Sezon 2: Eneee! Orada bir köy var!

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.
SERKANKİNG said:
Kardeş,olabilecek en iyi yorumu yapmak isterdim ama açık konuşmak gerekirse yapamayacağım.Çünkü çok saçma ve ötesi bir hikaye eline forumu keşfeden ilk kişi hemen "Bende hikaye yazıcam" deyip senin gibi böyle yazmaya başlıyor.Bir hikaye yazılacaksa önce ciddi ve gerçekçi olmalı anlatım şekli de çok iyi olmalı git biraz forumdaki hikayeleri oku (Canissarius,Son İmparator gibi) yıkıcı değil yapıcı yorum yapmak isterdim ama bu kadarda saçma ve kötü bir hikaye görmediğim için kendimi tutamadım Kusura Bakma.

Sorun değil ama benim burada amacım insanları güldürmektir. Ciddi bir hikaye yazmaya çalışmıyorum. Foruma yeni kayıt olduğun sert konuşmak istemiyorum ama sana yayınlanmış birkaç hikaye gösteririm benimkine şaheser gibi bakarsın.

Bu arada hikayeye 'şimdilik' devam etmediğim için konuyu kilitliyorum. Bir gün devam edecek duruma gelirsem tekrar açarım.
Hikayeye benim yerime devam etmek isteyen bulunuyorsa veya fikirleri varsa benimle konuşabilir.

Evet beyler(bu arada triple post yapıyorum şu an  :razz:); içime bir hal geldi, Allah! diye bağırdım ve hikayeye devam etsem mi diye düşünmeye başladım. Tabii ki ilk size sormalıyım diye düşündüm. Ancak devam edemezsem kusuruma bakmayın. Malum liseye yeni geçtim. Her neyse kısa keseyim. Gayret etmeye çalışacam...
Yorumlarınızı ve anketi cevaplandırmanızı bekliyorum  :smile:

süüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüü(daha uzar)per

Beyler, yarın(cumartesi) veya pazar günü yeni bölüm yazmayı planlıyorum. Planlıyorum diyorum çünkü pazartesi günü sınavım var, ama ben çok çalışmayı seven bir tip olmadığım için, neyse anladınız...

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom