GERÇEKÇİLİK

Users who are viewing this thread

erenG

Recruit
Bu foruma kaydolma amacım, siz mod yapan arkadaşlara kocaman bir teşekkür borcu hissetmem.Bu oyunu güzelleştiren sizlersiniz.size yardımcı olmak istiyorum ve birkaç öneride bulunacağım.mod yapmayı bilmiyorum ama öncelikle modlarınızda lordları öldürebilme  yetkisi olsa çok iyi olurdu. (Oyun sistemi böyle birşeye izin veriyorsa, yapılabilirse). Belkide saçma olacak ama çocuk yapabilmek, veya evlat edilebilmek(krallığımız varsa şehzade, taht varisi seçebilme).Kral olduğumuzda Vezirleri, derebeylerini asabilme. LÜTFEN  bu konu altında benim fikirlerimi değerlendirin, imkansız olucak şeyleri belirtin.son olarak hepinize tekrardan çok teşekkür ediyorum, hepiniz varolun

Lordları öldürebilme çok kolay ama diğer şeyler zor gibi...

Black Dead said:
Lordları öldürebilme çok kolay ama diğer şeyler zor gibi...

Şuan çalıştığın mod'a bu fikri koymak oyun modlarında ilk olabilir, şahsen böyle modlarda ezeli bir lordu öldürmek, gerçekçiliği arttırır ve oyuna yeni boyut katar.Sürekli kaçan lordlar yüzünden bazen olay çok uzayabiliyor

Bunlar Bayağı Zor İşler Dostum , Öncelikle Çocuk Sahibi Olmak
İçin Bir Kod Yok. Bir Konuda Okudum.  Yanına Handan ( Lezalit vs ) Alıp Yüz Kodunu Değiştirip Adını Değiştirerek '' Artimenner 'ın adını '' ''Oğlum Abdurrahman Koy , Kendisine Toprak Ver Al Sana Şehzade  :wink:

Çocuğun olsa bile oyunda 9 ay sonra doğsa ne kadar sonra büyüyecek böyle son olmaz oyunun...

cevaplarınız için sağolun dostlar, umarım gelecektede çok başarılı işler yaparsınız, çok teşekkürler

Çocuk yapmak değilde şöyle olsa daha iyi olurdu;

Oyuna cüce gibi küçük bir iskelet eklenmeli.iskeleti vücuduyla tamamlayıp oyuna koymalı.sonra,bir npc üretmeli.ve vücut sekli o küçük iskelet vücudu olabilir.çocuk yüzlü olabilir.mesela.

Der ''aaa baba buldum senii! Babam benum!'' Der bulduğumuzda.  :mrgreen:

HyperCharge said:
Çocuk yapmak değilde şöyle olsa daha iyi olurdu;

Oyuna cüce gibi küçük bir iskelet eklenmeli.iskeleti vücuduyla tamamlayıp oyuna koymalı.sonra,bir npc üretmeli.ve vücut sekli o küçük iskelet vücudu olabilir.çocuk yüzlü olabilir.mesela.

Der ''aaa baba buldum senii! Babam benum!'' Der bulduğumuzda.  :mrgreen:
Aslında 3ds max'dan oluşturulabilir gibi çocuk iskeleti.

Back
Top Bottom