Gelecekten Geçmişe 3.BÖLÜM GELDİ ! (15 Ocak 3.Bölüm)

Users who are viewing this thread

GELECEKTEN GEÇMİŞE​

İnsanlar Pislik.Kendi Emelleri Adına Yapamayacakları Şey Kalmamış.Bıkkın,Bitkin,Yorgun,Umutsuzlukları,Herşeyleri Dünyalarını Yıkmaya Başlamış.Hepsinden Nefret Ediyorum.Yüzlerindeki Buruşukluklar,Akan Gözyaşları,Umursamazlık,Katliam,Vahşet.Hepsi,Hepsi Sizin Suçunuz. Ben,Emin Olunki Bunları Size Ödeteceğim ! Mazlumun Ahı Sizde Kalmayacak ! Yakında Görüşeceğiz. Emin Olun ! Son Duanız Benim Elimden Olmayacak ! Beynim Ahh.Beynim.Hepsine Sen Ödeteceksin ! Paranoyak Kalbimi Sen Düzelteceksin ! Herşey Senin Elinde ! Kalbim, Duygularım, Hayat Cevherim, Bedenimin Tek Huzuru. Unutma Beni ! Unutturma Beni ! Ahım Ne Yerde Ne Gökte Kalacak ! Geçmişle Gelecek Arasında Kalan O Buruşuk Zamanın Gölgelerinde Uzun Senelerde Akıp Akıp Nesilden Nesile Ulaşacak...

Beni Unutmayın,Unutturmayın.​

Daha Evvelden Küçük Hikayeler Yazıyordum.Şimdide Biraz Yazasım Geldi.Bunuda Sizinle Paylaşmak İstedim.Umarım Beğenirsiniz.Tabi Hikayenin Tamamını Yazacağım.Burada Böylece Bırakmayacağım.Güzel Okumalar !

Evet.Hatırlıyormuyum ? Sanmıyorum.Ne Oldu Bana ? Hayatım Nasıl Önümden Geçti ? Vücudumu Hissedemiyorum.Garip.Etraf Karanlık Ama Neden ? Kendimi İyi Hissetmiyorum.Sanırım Kusacağım.Evet.Kendimi İyi Hissetmiyorum...

-Uyan,Korkud,Uyan.Dünya Dönüyor,Uyan.Kalp Atışlarındaki Ritmi Hissediyormusun ? Uyan.Kafandaki Bulanık Ayrıntılar.Onlarda Ne Öyle ? Kimdin Sen ? Ne Oluyor ? Uyan.Uyanki Elindeki Dengesizliği Hisset ! O Ayrıntılar ! Dikkat Et.
-Ahh.Neredeyim ?
-Geçmişler Arasındaki Kumlarda...
-Ne Zırvalıyorsun ? Neyden Bahseddiğini Anlayamıyorum.Kimsin Sen ?
-Geçmiş...
-...
-Zamanı Geldiğinde,Anlayabileceğinin Ötesinde,Vakitlerin Darmadağın Oldugu Zaman Uyan.Zaman Ellerinin Arasından Kayıyor.Görüyormusun ? Şu Berbat Halinden Kurtul.Yaşam ! Evet,Yaşam !!!

Ahh.Yine O Karın Ağrısı.Berbatlıgın İçerisinde Bulantı.Nedir Bu ? Anlamsızca Birşeyler Olmaya Başladı.Karnım.Hiçbirşey Hissedemiyorum.Geçmişle Geleceğim Bütünleşmiş.Yokmu Oluyorum.Etrafımda Gezinen Kum Tanecikleri Benimle Alaymı Ediyorsunuz ? Ahh.Bastırmaya Devam Eden O Acı.Beni Rahat Bırak ! Zor Durumda Kendini Yerden Kaldıramayan Şu Adamı,Hayatından Medet Bulamayan Şu İnsan Yavurusu.Bırak.Bırakki Hayattaki Emellerini Aramaya Çalışsın...

-Uyan Korkud,Uyan ! Neler Oldu Burda ?
-Boşversene Hakan,Aynı Rüya.Anlatmaya Değmez.Kendini Zorlama.
-Hmm.Peki.15 Dakikaya Hazır Ol.Deney Vakti.Profesörle Aran Açılmaya Başladı.
-Ahh.Öyle Olsun Çık Hadi ! İnsan Bu Kadarmı Bencil Olur ? Boşversene.Kim Umrunda ?
-Ehehee

Ne Yaptıgımı Hatırlıyormuyum ? Küçük Penceremdeki Tozlar Bile Garip Geliyor.Hayatmı Bu ? Sanmıyorum.Dehşetlik Ve Felaketin Oldugu Anlarımda Tek İstediğim Şey Huzur.Anlayamıyorum.

Dolabımdaki Giysiler,Ahh Bunlar.Evet.Sanırım Kendimi Alışagelmiş Huylarımdan Uzak Durma Vakti.Önlüğüm Nerede ? Ya Kimligim ? Ya Bendimi Saran Şu Garip Düşünce ? Budane ? Ahh.Pencerem.Güzel Pencerem.Şaşkınlıgımdaki Bana Veren Güzellik.Düşüncelerim ? Siz.Ahh.Evet Siz. Tatlı Şey.Bana Yardımcımı Oluyorsun ? Yıllardır Beklediğim Yardım ? Biliyorum,Elinden Geleni Yapıyorsun.Napıyorum Ben ?

Bu Kapı.Gıcırdıyan Sesi.Hmm.Çok Güzel.İnsaflı İhtiyar.Merdivenlerim.Ahh.Napıyorum.Herşey Bir Şirketin Başındaki Para Bekçisi Yüzünden.Onun Emrinde Bulunan Şahıslar,Bazıları Üstümmü ? Sanmıyorum.Çoğu Yalaka Parçası Gereksiz İnsanlar.

Hmm.Sanırım Laboratuara Yaklaşıyorum.O Çift Taraflı Kapı.Kilidindeki Ağır Çizikler,Yarısı Kırılmış Ne İşe Yarar Bu ? Boşver.Umrunda Niye Olsunki.

-Hoşgeldin Korkud.Daha Ne Kadar Bekletebilirdin ? Ah.Biraz Dakik Olsana ?
-Efendim Vaktinde Geldim ?
-Hadi Ordan ! 23 Saniye 38 Salise Geçiktin.
-Ama Efendim...
-Kes Sesini ! Geç Yerine.Makineyi Çalıştıracaksın !
-Aa..Ama... Peki Efendim.

Ne Oluyordu Bana ? Bu Yaşlı Bunak ! Yalaka Herif ! Kendini Ne Zannediyordu ? Ama,Ama.Ahhh.Bırak Düşünceleri.

-Koordinatlar Hazırmı ? Eksenleri Ayarlayın.Güney Bölgesini 184 Derece Kodlayın.
-Emredersiniz.
-Peki Efendim.

Hah! Zorba Herif.Emri Altındakilere Zülüm Eden Şu Yaşlı Bunak.Şu Sakal ? Saçındaki Beyazlıklar ? Yüz Hatlarındaki O Buruşukluklar ? Bunları Haketmiyor.Saygı Nedir Bilmiyor.O Sadece İçi Boş Biri.Aptal ! Aptalsın Sen ! Kendini Birşey Sana Bunak ! Vücüdu Bünyesine Uymayan Dangalak ! O Dikdörtgene Benzeyen Göbeğine Ne Demeli ? Şişkin Yüzün ? Sen O Parayıda Haketmiyorsun Kahrolasıca.

Ellerim Ne Yapıyor ? Kendimde Değilim ? Ahh O Ekşi Ekşi Dışarı Alev Olarak Fırlayan Günahkar Acı.Belalar Ustası.Karın Ağrısı,Göz Kararması.Kendimi İyi Hissetmiyorum.Evet.Darmadağınım.Ne Yapacağım.Ah Şu Kol.Şu Düğmeler.Ne Kadar Hoşlar.

-Korkud Ne Yapıyorsun ! O Kolu Sakın İndirme ! Korkud Tutun Şunu ! Ne Yaptıgının Farkında Değil ! Korku...

Ne Oluyor ? O Dönen Mekanda Dairesel Çevrede Yüzü Telaşa Bürünmüş Profesör ? Korkuyormu O ? Sanmıyorum.Arkamdan Üzülecek Kişimi ? Ahh.Evet.Bu Acı İçimi Bitirdi.Kendimde Değilim.Hissediyorum.Ahh...Elimden Kaçan İmkanlar.Gözümün Önünde Parçalanan Hayaller.Duygularım ? Umrumda Değiller.Yaşamımın Sonu.Hoşgeldin Mezar.Merhaba ! Sonsuza Dek Seninleyim ! Duyuyormusun ?! Yeni Belan Benim ! Benden Kurtalamazsın ! Son Umudumu Senden Alacağım ! Hatalarımın İçinde Bulunan Tozları Seninle Temizleyeceğim.Tüm Hayatımı Seninle Süpüreceğim.Merhaba Yeni Dünya ! Ben Geldim ! Duyuyormusun !

Ahh.Neler Saçmalıyorum...

Ahh ! Sırtım ! Dehşet Verici O Çakış ! Etrafa Saçılan Toz Bulutu ? Neler Oluyor ? Ben Ölü Birisiyim ? Mezar ! Almayı Reddetdiğin Şu Beden.Acımasız Boyunluktaki Esaret ! Bedenler Arası Geçiş.Topraktaki Ufak Taneciklere Karışıklık ? Neler Oldu Sana ? Sendemi Kendinden Geçtin ? Paranoyaklaşan Düşüncelerim.Deneyimler Arasındaki Son.Bitişin Başlangıcı.Karartılar.Gözlerim Önünden Geçen Kırmızı Çizgiler ? Kimsiniz ? Yerden Bana Gülen Toprak ? Düşüşümü Beğenmiş Olmalısın.Unutma Hemen Üstündeyim.Yaşıyorum.Ama Neredeyim.Buralar Benim Değil.Bizim Değil ! Neredeyim !

Karşımdaki Ağaç ? Prüzlü Yüzeyi ! Kahverengi Boyası ? Hayal Görüyorum.Burası Dedemin Evi ! Hayır !!!!!!!

Ahh! Neler Oluyor ? Ne Bu Dipsizliğin Ötesi ? Neler Oluyor ? Kalbim,İçindeki Kanın Değilde Canı Sıkılırcasına,Hareket İstercesine Çarpması ? Nevar ? Ne İstiyorsun ? Çarptıgın Her Anda Adrenalinmi Salgıladıgımı Sanıyorsun ! Hayır ! Ben Korkmuyorum ! İstediğin Kadar Atabilirsin ! Neler Saçmalıyorum.Kendimin Dipsizliği İçerisindeki Faydasız Alanlarda Boşluga Doğru Yürüyorum.Işığa Yönel ! Aptal Herif !

Merhaba Dünya ! Değişiyormusun ? Gel ! Ben Hala Ayaktayım ! Bunlar Yere Değmez !

Ahh.Neredeyim.Umarım Sondur.Önümdeki Adam.Kim Bu ? Mide Bulantısı.Vaktimi Bu ? Uzak Dur ! Bekle.Yalvarırım.

Hayat ! Ne İstiyorsun !

Dünya ! Neden Değişiyorsun ! Kalbim Ne Diye Atıyorsun ! Ahh.Neredeyim ?
Anlayamıyorum ? Yıllardır Çalıştıgım Mekanlar,Neredesiniz ? Gördüğüm Herşey Görünmüyor Gibi.Kahretsin.Aklımın Karışıklıgı Altında Eziliyorum.

Etrafta Sürekli Bir Toprak Oynaması.Değişiklik.Nedir Bu ! Neler Oluyor.Titreyen Evler,Dükkanlar,Mağazalar...Yıkılıyorlar.Hayır ! Yıkılmıyorlar.Tek Tek Yokoluyorlar.Neler Oluyor ! Tuğlalar,Renkleri Solmuş,Çamura Bulanmış,Kendisinden Tek İz Olmayan Evler ? Neler Oldu Sizlere ? Ahh.Beynim.Düşüncelerim,Duygularım.Dalgamı Geçiyorsunuz ? Bırakın Beni ! Lütfen !

-Ateşi Var.Biraz Sıcak Su Bez Getirirmisin ?
-Peki,Neden Olmasın ?
-Baba,Bu Adam Kim ?
-Senin Yatma Vaktin Gelmedimi ?
-Tamaaam
-Hergele Seni Gel Buraya
-Aaa Baba Gıdıklanıyorum Ehehehe Yapma.Tamam Tamam Yatıcam Ehehehehe
-Hadi Koş Bakalım.
-Bu Adamı Nerede Buldun ?
-Yolda,Yerde Yatıp Kalmış.İyi Durumda Değildi.Bende Orada Bırakmak İstemedim.Buraya Kadar Taşıdım.
-Kusura Bakmada Ben Bunun Evde Kalmasını Pek İstemiyorum.
-Neden ?
-Neden Diye Sorulurmu Hiç ? Bu Adama Nasıl Güvenebilirimki Ben ? Ya Bana Dokunursa ? Saçımı Açıkta Görürse ?
-Anlıyorum.Birden Unutmuşum.Çok Tutmayız.Tutamayız Ne Yazikki.Hmm.İstersen Rahat Bırakalım.Uyusun.

Aklımda Geçenler Artık Geçmeyenler Olmuş.Ahh.Piskopat,Stresli,Paranoyak Bendim.Kendine Gelme Vakti Çoktan Gelmedimi ? Gözlerim Kapalı,Ruhumun Gözü Açık Olmaya Başladı.Hayatmı ? Dostummu Karar Veremiyorum.Düşüncelerin Arasında Boşlukta Bir Toz Parçası Kadar Değerim Yok.Kalbim,Durma.At.Sanki İçimde Yaşam Tutkusu Oluşuyor,İğrenç Düşünceler Yavaş Yavaş Yüzümden Akan Damla Damla Terlerle Yok Oluyor,Vücudum,Rahatlık Arasındaki Maneviyadın Ortasında Dans Ediyor,Aklım İyice Karıştı,Kalbim,Karar Sırasında Sende !

-Haaaeeaaeaeaeaa !

Gözlerimdeki Kanlanmalar Arasındaki Göz Bebeğim !Açıl,Vakit Geldi ! Zaman Uyanma Vaktidir ! Ne Olursa Olsun Yaşayacağım ! Beraber Hayatımızı En Baştan Kuracağız ! Hadi !

-Neler Oluyor Be !
-Çek Kılıcını Pis Ahmak !
-Baba Korkuyorum ! Iğığığı...
-Kılıçmı ? Kaçıncı Yüzyıldayız Dostum ?
-1298 ? Bundan Sanane ?
-Dalgamı Geçiyorsun ! Işıkları Yak !
-Senin Pis Sırıtışını Yüzünde Temizleyeceğim ! Uzak Dur Fatıma !
-Waaaaaaaaa

Oda Neydi ? Belirsizce Karanlıklar Arasında Yüzüme Yansıyan Kılıç ? Hayır,Ölmeyeceğim,Savuşturacağım ! Ahh...Bu Işık,Neyin Nesi ?

-Sen,Eve Aldıgım Adamsın ? Niye Bağırdın ? Kafanı İkiye Bölecektim Az Kalsın.
-Beni Evinemi Aldın ? Ahh.Hiçbirşey Hatırlamıyorum.Şuanda Sadece Bana Saldırdıgın Aklımda Ve Arada Kaldım.
-Tamam,Birşey Yok.Bizden Kuşkulanma.Seni Ağacın Dibinde Yatarken Buldum.Yağmurlu Bir Havada Ağaç Dibinde Yatmak, Bunu Neden Yaptıysan,Hasta Olmuştun...
-Bir Dakika,Ağaç Dibimi ?

Sanırım,Sanırım Geçmişe Döndüm.Kahrolası Profesörün İcadı İşe Yaradı.Ahh.Ne Yapacağım ? Sanırım Ölümsüz Oldum ! En Azından Teorilerimizce Böyleydi.Hmm.Dikkatli Düşünülmesi Gereken Husus.Şuanda Birşey Belli Etmemeliyim.Etrafı İyice Öğrensem Benim İçin İyi Olacak

-Evet,Ağaç Dibi.
-Ahh.Kusura Bakmayın,Sizide Korkuttum.Teşekkür Ederim.Beni Eve Aldıgınız İçin.Bir Evim Yok.Ne Bir Kılıcım Nede Başka Birşeyim.
-Hmm.Kötü.Hayatımda Böyle Giysiler Görmedim.Çok Farklılar.Nerden Aldın Sen Bunu ?
-Bir Terzi Gibi Biryerden.Bu Arada,Saat Kaç ?
-Gecenin 3'ü.
-Ayağa Kaldırdım Sizi.Kusura Bakmayın,Kendimi Nasıl Affettirebilirim ?
-Birşey Yapmana Gerek Yok.Ben Bunu Allah Rızası İçin Yaptım.İstersen Şimdi Yatalım.Sabah Namazında Kalkarsın Umarım.
-Namazmı ? Ohh...

Namaz ? Hayatımda En Son Ne Zaman Kıldıgımı Hatırlamıyorum.Ahh.Nede Geri Kaldım.Ahh.Ne Günahkar Oldum.Boynumdan Akan Ter.Yüzümü Kızartan Alev.Bana Ne Yaptırdınız ? Vesvese Veren Üfürükçü,Senide Yeneceğim ! Sende Düşmanımsın ! Merak Etme,Daha Bunalım Yaşadıgım Zamandan Yeni Çıktım ! Işık Benimdir,Zaman Benimdir ! Görüşeceğiz !

-Evet.Kılmıyormusun Yoksa ?
-Ehh.Şey,Aslında Benim Hakkımda Bilmediğiniz Çok Şey Var.Bu Yüzden Pek Fazla Birşey Söylemek İstemiyorum.
-Kaç Yaşındasın ?
-22
-Benimle alaymı Ediyorsun Evlat ? Yaşına Göre Baya Büyük Konuşuyorsun Diye Bunlara Kanacağımı Sanma...
-Ne Alayı ?!?!?!:...
-En Fazla Yaşın 12 Aynamı Tutayım Yüzüne ?
-Güzel Olur ?!?!?!!??!

Bana Neler Olmuş ! Bu,Bu Ben Değilim ! Ahh...Ahhhh ! Hiçbirşey Düşünemiyorum !

-Ama...Ama Ben...Ben...
-Herneyse....Sonra Anlatırsın.Sanırım Aklın Yerinde Değil.Uyku Sersemisin.
-Sanırım...Evet........!?!!?!
-Hadi Hayırlı Sabahlar...

Tüm sözcüklerin büyük harf ile yazman bir eksi yön olmuş.Kurgu gerçekten iyi,devamını bekliyorum.

Back
Top Bottom