Resolved Geforce Now Sorunu

Users who are viewing this thread

Bannerlord'a 1.4.0. geldiğinden beri GFN'da oyun açılmıyor. GFN'da oyunu çevrimdışıya aldılar ama neredeyse 2.5 gündür böyle duruyor, geliştiriciler hiç mi bakmıyor orada durum nasıl diye? Sırf GFN'da oyun var diye satın aldım oynayamıyorum

GFN forumunda da sorun dile getiriliyor ama hiçbir bilgi yok etrafta. Aynı sıkıntı birkaç başka oyunda daha var. Şahsen külüstür bilgisayarım kaldıramıyor diye GFN founder üyeliği aldıktan sonra oyunu aldım. Eğer kısa sürede düzelmeyecekse can sıkıcı

GFN forumunda da sorun dile getiriliyor ama hiçbir bilgi yok etrafta. Aynı sıkıntı birkaç başka oyunda daha var. Şahsen külüstür bilgisayarım kaldıramıyor diye GFN founder üyeliği aldıktan sonra oyunu aldım. Eğer kısa sürede düzelmeyecekse can sıkıcı

Bu konuyu burada dile getirmek lazım. Ben GFN forumunda da yazdım yazıdan 10dakika sonra yetkili cevap yazdı. Burada kimse bir şey demiyor.

Valla ben konu bile açtım ama yetkililer gördü mü ya da bu durumdan haberleri var mı bilmiyorum. GFN üzerinde oynayabileceği için oyunu alan bir çok insan var buna eminim. Umarım yarın sabaha kadar çözülür ya da sorun ile ilgili bir bilgi gelir.

Valla ben konu bile açtım ama yetkililer gördü mü ya da bu durumdan haberleri var mı bilmiyorum. GFN üzerinde oynayabileceği için oyunu alan bir çok insan var buna eminim. Umarım yarın sabaha kadar çözülür ya da sorun ile ilgili bir bilgi gelir.
bence GFN yetkilileri oyunu çevrimdışı yaptığına göre yapımcıya mesaj iletmiştir. Sorunsa 2.5 gündür çözülmedi ve bilgi verilmedi. Ufak bir yamayla düzeltebilirler. GFN'da daha önce birçok oyun aynı sorunla karşılaştı neredeyse hepsi birkaç saatte düzelttiler

O zaman ne kadar çok kişinin sırf GFN üzerinden oynayabileceği için oyunu aldığından haberleri yok. Üzücü

Edit: İngilizce forumdaki konuya bir yetkiliden cevap gelmiş sonunda. Sorunun farkındalarmış :smile:

madem forumları okuyorlar neden yabancıya cevap veripte bize cevap vermiyorlar? Zaten sayfalarca yazı akan forum değil ki burası. Eğer bize hizmet vereceğini söylüyorsalar bizlerle düzgünce iletişime geçsinler

Ben forumda yeniyim o yüzden birşey diyemeyeceğim. Sorunun farkındalarsa 2 gündür çözmek için ne yaptılar ya da yapacaklar onu merak ediyorum

biz mecbur muyuz 4 gün beklemeye. İlla çalışma takvimlerine göre mi hareket edicez. Oyunu satın aldık 150tl verdik ama oynanmıyo
önce pazartesi akşamı inşallah güncelleme gelir, sonra inşallah güncelleme g.f. nowdaki sorunu düzeltir diye dua etmemiz gerekiyor. Ne kadar bekleyeceğimize dair bi açıklama yok, 4 güne sevinecek duruma gelebiliriz.

Burda 20 tane mesaj var ve bir tanesi bile herhangi bir taleworlds çalışanı değil neden bu konu hakkında bilgi vermiyorlar anlamış değilim

Back
Top Bottom