Resolved GeForce Now Üzerinden 1.1.0 Beta Sürümü Kullanılabilir Değil

Users who are viewing this thread

Merhabalar, oyunu GeForce Now üzerinden oynuyorum. Başlıkta da belirttiğim gibi oyunun beta 1.1.0 sürümünü bu platform üzerinden oynayamıyorum. Bu konuyla alakalı bir çalışmanız var mı? Oyun zevkimizi arttıracak bu sürümü bizler de deneyimlemek istiyoruz. Ayrıca belirtmem gerekir, GeForce Now üzerinden Steam'i açtım, kütüphane üzerinden Bannerlord'u beta sürümüne geçirdim. Fakat bu şekilde bir yol izlememe rağmen, beta sürümünü çalıştırmadım. İlgilenirseniz çok mutlu oluruz. İyi çalışmalar.

Ben GeforceNOW'dan oyun olarak steam uygulamasına girerek yapabiliyorum. Betayı seçtikten sonra yaklaşık bi 10dakika falan bekletiyor indirme işlemleri için vs. sonra çalıştırıyor.

Ben GeforceNOW'dan oyun olarak steam uygulamasına girerek yapabiliyorum. Betayı seçtikten sonra yaklaşık bi 10dakika falan bekletiyor indirme işlemleri için vs. sonra çalıştırıyor.
Lorassy hocam merhabalar, ilginiz için teşekkür ederim şimdi tekrar deneyeceğim. Daha aydınlatıcı olması açısından kısımlar halinde numaralandırarak yazarsanız çok mutlu olurum. Ben de aynı şekilde denedim, giremedim, zahmet olmazsa hem beni hem de diğer arkadaşlarımızı bilgilendirmek adına yazarsanız çok sevinirim.

1-Geforce NOW'a girin.
2-Üstteki arama sekmesine Steam yazın ve "OYNA"ya basın.
3-Steam açıldıktan sonra bannerlorda sağ tıklayıp özelliklere girin.
4-Beta sekmesinden 1.1.0'ı seçin
5-Sekmeyi kapattıktan sonra indirme başlayacak 2.3gblik yaklaşık 10dakika falan sürüyor diske yazması ile falan birlikte.
(önerim indirmeler sekmesinden oyna'ya basıp hazır olduğunda başlat seçeneğini seçmeniz)

not: arada buga giriyor indirme boyutu sürekli artıp duruyor, bu durumda kapayıp açmak en iyisi çünkü beklemek bir işe yaramıyor. Biraz zahmetli bir süreç ama sonunda işe yarıyor
ekleme: bannerlordu geforce now kitaplığından silmek daha iyi bir sonuç yaratıyor.

1-Geforce NOW'a girin.
2-Üstteki arama sekmesine Steam yazın ve "OYNA"ya basın.
3-Steam açıldıktan sonra bannerlorda sağ tıklayıp özelliklere girin.
4-Beta sekmesinden 1.1.0'ı seçin
5-Sekmeyi kapattıktan sonra indirme başlayacak 2.3gblik yaklaşık 10dakika falan sürüyor diske yazması ile falan birlikte.
(önerim indirmeler sekmesinden oyna'ya basıp hazır olduğunda başlat seçeneğini seçmeniz)

not: arada buga giriyor indirme boyutu sürekli artıp duruyor, bu durumda kapayıp açmak en iyisi çünkü beklemek bir işe yaramıyor. Biraz zahmetli bir süreç ama sonunda işe yarıyor
Lorassy harikasın(y)(y) işe yaradı. Forumda yeniyim, bu yazdıklarını sabitleme gibi bir şansımız varsa yapmak isterim. Birde son bir soru, bu eylemi oyuna her girişimizde gerçekleştirmeli miyiz? Gerçekten çok teşekkürler :smile:

Back
Top Bottom